Rihanna jedynym postem na Instagramie POZAMIATAŁA wszystkich swoich byłych

Rihanna i Drake nie wytrwali długo w związku. Podobno na przeszkodzie stanęły im plany zawodowe, a raper już znalazł pocieszenie u innej piękności. To była dziewczyna byłego chłopaka Rihanny. Nadążacie?

Rihanna i Drake od wielu lat mieli się ku sobie. Po wielu wcześniejszych próbach stworzenia związku, oficjalnie pokazali się jako para dopiero miesiąc temu. Fani, którzy czekali na ten moment od dawna, nie mogli uwierzyć, gdy podczas wręczania nagród VMA raper wyznał piosenkarce miłość.

Dowodów na to, że Rihanna i Drake wreszcie postanowili dać sobie prawdziwą szansę, było coraz więcej - najpierw wspólne występy, podczas których nie szczędzili sobie czułości, potem pasujące do siebie tatuaże. Niestety, szczęście pary nie trwało długo. Jak podają zagraniczne media, Rihanna i Drake właśnie przestali tworzyć związek.

Pierwszą poszlaką świadczącą o tym, że gwiazdy nie są już razem, był bardzo wymowny wpis, jaki Rihanna umieściła w niedzielę na Instagramie.

Żaden z moich byłych nie jest po ślubie ani w szczęśliwym związku, można więc śmiało powiedzieć, że to nie ja byłam problemem, lol - napisała artystka.
 

Tym samym Rihanna nie tylko potwierdziła, że związek z raperem należą już do przeszłości, ale i że to jego, jak i wszystkich swoich pozostałych partnerów, obarcza winą za rozpad relacji. Niestety, nie zauważyła chyba, że pisząc to sama sobie wbiła szpilę - ma za sobą przecież wiele toksycznych związków, z których żaden nie zakończył się szczęśliwie ani nie potrwał zbyt długo.

Relacje pomiędzy raperem a piosenkarką nie są jednak tak jednoznaczne. Jak czytamy na "E! Online", para pierwotnie planowała jedynie "rozluźnić" relacje.

Rihanna i Drake na tę chwilę spotykają się z innymi osobami. Nie są już razem na wyłączność. Nadal się kochają, ale na drodze stanęły im napięte grafiki - podało źródło, na które powołuje się serwis.

Jak czytamy dalej, Drake już zdążył pocieszyć się po rozstaniu(?) z gwiazdą. Ostatnio był bowiem widziany na randkach z instagramową modelką, India Love, byłą dziewczyną innego znanego rapera, The Game. Mówi się, że ich związek ma charakter czysto fizyczny. Drake spędził podobno ostatni weekend na oglądaniu meczu bejsbolowego z nową dziewczyną. Osoby, które ich widziały, twierdziły, że przez cały czas całowali się i zachowywali jak para. 

Drake i India Love umawiają się od paru tygodni - zdradził informator "E! Online".

Co ciekawe, drugim byłym partnerem modelki jest koszykarz, Cliff Dixon. Para rozstała się podobno po tym, jak sportowiec zdradził ją z... Rihanną. Jak podają źródła, być może to właśnie sprawiło, że Drake zainteresował się Love.

Możliwe, że Drake spotyka się teraz z Indią Love, żeby wkurzyć Rihannę. I to działa.

Czyżby więc to skłoniło Rihannę do tak osobistego wpisu na Instagramie? Gwiazda rzadko wypowiada się w mediach na tematy prywatne. Taka wersja wydarzeń jest więc więcej niż prawdopodobna. A nam pozostaje tylko czekać na kolejny odcinek tego medialnego dramatu.

MK