Michał Szpak z siostrą w "Pytaniu na śniadanie". To Marlena, dla której śpiewał słynne "Happy Birthday". Podobni?

Michał Szpak był gościem programu "Pytanie na śniadanie". Wokalista zdradził, że wraz ze swoją siostrą Marleną, szykuje dla fanów nie lada niespodziankę.

Michał Szpak wraz ze swoją siostrą Marleną odwiedził studio "Pytania na śniadanie". Pretekstem do spotkania były jego ostatnie sukcesy. Nie tylko świetny występ w trakcie Eurowizji oraz przyznanie mu tytułu najlepiej ubranego artysty konkursu, ale też podwójna platyna, jaką pokrył się jego ostatni singiel. Z tej okazji Szpak przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę.

Wokalista zaśpiewa w duecie z Marleną na najbliższym koncercie w Warszawie. Jak się okazuje, ona także jest uzdolniona muzycznie. Skończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a teraz mieszka we Włoszech, gdzie również uczyła się śpiewu.

Jestem po włoskiej akademii muzycznej i tam śpiewam - przyznała w rozmowie z prowadzącymi. 

Nie tylko talent muzyczny łączy tę dwójkę. Oboje mają także dość oryginalny styl. Marlena do programu przyszła w długiej sukni w stylu boho, którą zestawiła ze skórzaną kurtką. Natomiast Szpak wybrał ekstrawaganckie spodnie i frakową marynarkę.

A poniżej przypominamy pamiętne wykonanie Szpaka z okazji urodzin Marleny:

 

AW