Mąż Aniston NIGDY nie komentuje plotek. Teraz zabrał głos w sprawie rozwodu. "Tak właśnie jest"

Tuż po ogłoszeniu wiadomości o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta, media plotkarskie podały sensacyjną informację o tym, że niedobrze dzieje się też w małżeństwie byłej żony Pitta. Nowy wywiad obecnego partnera Aniston rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Po rozpadzie Brangeliny, oczy całego świata zwróciły się w stronę Jennifer Aniston . Zwłaszcza tej części, która wciąż nie pogodziła się z rozstaniem aktorki z Pittem. Plotki o tym, że Aniston rozwiedzie się z Justinem Theroux  były kwestią czasu. Faktycznie, wkrótce potem się pojawiły , ale jako przyczynę wskazywały nie rozwód Brangeliny, ale ciepłe relacje Theroux z byłą dziewczyną. 

Rzecznik Aniston szybko zdementował te doniesienia nazywając je niedorzecznymi, teraz, w niebezpośredni sposób, odniósł się do niech Justin Theroux. Aktor promuje obecnie swój nowy film, a podczas wywiadu dla portalu ET.online opowiedział, co sprawia, że tak świetnie czuje się ze swoją żoną. 

Mamy takie samo poczucie humoru, szanujemy się nawzajem i po prostu dobrze się dogadujemy. Wiem, że brzmi to bardzo prosto, ale tak właśnie jest! - powiedział. 

Wszystko wskazuje na to, że wyśnione przez wiele fanów zejście się Pitta i Aniston jest w tym momencie zupełnie nierealne.

Zobacz wideo

EK