Eliza i Trybson pokazali córkę. Zdradzili też coś nowego o Kornelii: To rekompensata za pierwszą córkę!

Eliza i Trybson 22 sierpnia powitali na świeci drugą córkę - Kornelię. W porównaniu ze starszą siostrą jest o niebo spokojniejsza.

Eliza i Trybson z pary rozwiązłych imprezowiczów z " Warsaw Shore " zamienili się w przykładnych rodziców. 22 sierpnia na świat przyszło ich drugie dziecko - córka Kornelia. Teraz dumna mama po raz pierwszy pokazała zdjęcie, na którym widać twarz najmłodszej członkini rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA KORNELII >>

Fani zobaczyli jednak nie tylko, jak Kornelia wygląda, lecz także dowiedzieli się co nieco o tym, jak się zachowuje. Okazuje się, że jest znacznie bardziej spokojna w porównaniu ze swoją starszą siostrą Victorią.

Moje złote dziecko. Kornelka całymi dniami grzecznie śpi. jak się cieszę. to wynagrodzenie za Vike, która od urodzenia była małym łobuzem. mało co spała i ciągle trzeba było ja nosić. Oby Kornelce tak zostało.

Czy są tu mamy i tatusiowie z podobnymi doświadczeniami? Nam nie pozostaje nic innego niż życzyć Elizie, aby charakter Korneli się nie zmienił, choć chyba teraz i na Victorię rodzice nie mogą narzekać. Pamiętacie z jakim spokojem (do czasu) przetrwała wszystkie kosmetyczne zabiegi?

ZI

Więcej o: