Lady Gaga ostatnio zerwała zaręczyny, ale Bradley Cooper ma bardzo seksowną dziewczynę. Co więc oznaczają TE zdjęcia?

Lady Gaga od niedawna znowu jest do wzięcia. Czyżby piosenkarka była już gotowa na nową miłość?

Lady Gaga przez pięć lat była w szczęśliwym związku z Taylorem Kinneyem. Choć para planowała nawet wziąć ślub, związek rozpadł się w lipcu. Wtedy też piosenkarka oficjalnie potwierdziła na Instagramie, że znów jest singielką.

Od tego czasu nie łączono jej z nikim innym. Kiedy więc 30-latkę zobaczono niedawno w towarzystwie Bradleya Coopera, wszyscy zastanawiali się, czy parę łączy coś innego niż sama przyjaźń. Tym bardziej, że aktor od ponad roku związany jest z Iriną Shayk.

Lady Gaga i Cooper w ubiegłą niedzielę spacerowali po Malibu, zatrzymując się, aby zrobić zakupy w pobliskim sklepie spożywczym. Potem spotkali się z dwójką znajomych i odjechali błękitnym samochodem Gagi. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Piosenkarka przez cały czas bawiła się swoimi długimi blond włosami - czyżby to był flirt?

Jak się okazuje, między tą dwójką faktycznie jest coś więcej. Co konkretnie? Piosenkarka wystąpi z aktorem w filmie "A Star Is Born". Coopera zobaczymy w nim nie tylko przed kamerą, zajmie się bowiem także reżyserią. Będzie to jego debiut w tej roli. Jeśli natomiast chodzi o relację romantyczną - takiej raczej tu nie ma.

MK