18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Festiwal w Wenecji. Anja Rubik kiedyś tą sukienką szokowała. Przy tych paniach jej kreacja jest wyjątkowo skromna. Widać WSZYSTKO [+18]

Giulia Salemi i Dayane Mello właśnie wpisały się do historii Festiwalu w Wenecji. Wszystko za sprawą ich nieprzyzwoitych kreacji z czerwonego dywanu.

Festiwal w Wenecji co roku przyciąga do Włoch całe tłumy gwiazd mniejszego i większego formatu. Kreacje z czerwonego dywanu, w których pojawiają się osoby ze świata filmu, zazwyczaj charakteryzują się elegancją. No właśnie - zazwyczaj.

Na premierze miniserialu HBO "Młody Papież", w którym gra między innymi Jude Law, całą uwagę ściągnęły na siebie włoska celebrytka Giulia Salemi i brazylijska modelka Dayane Mello. Obie przechadzały się po czerwonym dywanie w wyjątkowo kontrowersyjnych kreacjach, które ledwo zakrywały miejsca intymne. Panie szybko stały się główną atrakcją dnia, przyćmiewając samo wydarzenie kulturalne. Reakcje mediów były błyskawiczne.

Dwie gwiazdy założyły na projekcję filmu bardzo kuse suknie i obie pokazały trochę więcej, niż oczekiwano. Najwyraźniej zapomniały założyć bieliznę - ocenił "The Sun".
Giulia Salemi i Dayane Mello nie pozostawiły NICZEGO naszej wyobraźni, gdy wkroczyły na czerwony dywan w BARDZO skąpych sukienkach na premierze "Młodego Papieża" - skwitowało "Daily Mail".

Cztery lata temu podobną "wpadkę" zaliczyła Anja Rubik, zakładając białą, mocno wyciętą kreację od zaprzyjaźnionego projektanta na Met Galę. Ta okazja jednak  usprawiedliwiła jej wybór. Co natomiast sądzić o pomarańczowej i różowej sukni celebrytek? To pozostawiamy Waszej ocenie.

MK