Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobrali się tydzień temu. Dlaczego Wenecja? Kto złapał welon? Nowe SZCZEGÓŁY!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak od soboty są małżeństwem! Jak wyglądało ich wielkie święto i dlaczego zdecydowali się na taką lokalizację?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak w ubiegły weekend wzięli ślub w Wenecji. Tym wydarzeniem nadal żyje cała Polska. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne informacje na temat bajecznej uroczystości.

Jak podaje "Życie na gorąco", para zdecydowała się pobrać w Wenecji dlatego, że Szulim była pod ogromnym wrażeniem romantycznego ślubu George'a i Amal Clooney'ów, który miał tam miejsce dwa lata wcześniej. Na zaślubinach pojawiło się stu gości. Część weselna odbyła się w pałacu Pisani Moretta. W międzyczasie para młoda wróciła jeszcze do hotelu.

Po części oficjalnej świeżo poślubieni państwo młodzi wsiedli do łodzi "Julia", którą popłynęli kanałami do hotelu, by przygotować się na przyjęcie weselne - czytamy w "Życiu na gorąco".

Para wybiera się teraz w podróż poślubną. Miejsce jest jeszcze nieznane, ale Szulim marzy się powrót do Azji.

Co jeszcze wiadomo? Welon złapała podobno... siostra pana młodego, Julia Starak. Czy oznacza to, że już niedługo będziemy mogli podziwiać zdjęcia z kolejnego niesamowitego ślubu? ;)

MK