Emma Stone w Wenecji. Suknia wyglądała zwyczajnie, ale gdy zrobiła krok do przodu... NIESAMOWITA!

Srebrna suknia Emmy Stone na pierwszy rzut oka wyglądała dość przeciętnie. Za to kiedy aktorka zaczęła się ruszać... Wow!

Ruszył 73. festiwal filmowy w Wenecji, który rozpoczął się wielkim osiągnięciem polskiego reżysera. Jerzy Skolimowski został doceniony za całokształt twórczości Złotym Lwem. Więcej o tym sukcesie możecie przeczytać TUTAJ, my z kolei skupmy się na tym, co zobaczyliśmy na czerwonym dywanie. A dzięki Emmie Stone było tam niezwykle ciekawie.

Aktorka na premierę swojego nowego filmu "La La Land" wybrała piękną i nieoczywistą kreację z najnowszej kolekcji Atelier Versace. Na pozór prosta, zwyczajna suknia, nabierała "życia" przy każdym ruchu Stone. A że aktorka zwykle nie może ustać w miejscu i jest dość ekspresyjną osobą, dostaliśmy niezły pokaz możliwości tej kreacji. Krok do przodu, frędzle w ruch! Ruch biodrem, frędzle w ruch! Niesamowite wrażenie suknia robiła dzięki odbijającym światło fleszy połyskującym cekinom naszytym na paski materiału.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Olśniewająca! Rewelacyjna suknia w stylu lat 20. z błyszczącymi frędzlami była gwarancją, że wszystkie oczy zwrócone będą na tego 27-letniego rudzielca - zachwyca się "Daily Mail".

Świetnym pomysłem była dziewczęca biżuteria - pierścionki i kolczyki w kształcie gwiazdek. Dodatki były bowiem bardzo w stylu Emmy.

Stone jest jedną z tych gwiazd, które zawsze prezentują się BEZBŁĘDNIE. Pamiętacie jej boską suknię sprzed dwóch lat z tego samego festiwalu?

AB