Kasia Tusk z rodzicami na wakacjach. Fani komentują wygląd byłego premiera. "Jak zmęczony James Bond"

Kasia Tusk wybrała się z rodzicami na wakacje. Blogerka podzieliła się z fanami zdjęciami z wyprawy. Jedno z nich szczególnie przypadło im do gustu.

Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek. Na swojej stronie, którą prowadzi z przyjaciółkami, była premierówna prezentuje zarówno propozycje stylizacji, jak i inspirujące zdjęcia z podróży i wizyt w kawiarniach. Rzadko jednak pojawiają się tam wątki prawdziwie osobiste, takie jak zdjęcia w otoczeniu rodziny. Gwiazda postanowiła zrobić wyjątek i umieściła w piątek fotkę z rodzinnych wakacji we Włoszech. Blogerka wraz z rodzicami jest obecnie w Porto Cervo, miasteczku na Sardynii, który słynie z luksusowych zabudowań, drogich restauracji i pięknych widoków. 

Wyglądacie znajomo. Czy skądś się znamy? Zero podobieństwa. Przypadek? Nie sądzę - żartowała pod zdjęciem z rodzicami Kasia Tusk.
 

Fani gwiazdy bardzo ucieszyli się z tego postu, czego wyrazem była ogromna ilość pozytywnych komentarzy. Jeden z nich zauważył nawet, że były premier kogoś przypomina. 

Ale piękne zdjęcie, nieczęste, nieoficjalne. Super.
Ależ się Pan Donald pięknie opalił :)) znaczy, że wakacje udane!
Uwielbiam Was. Od zawsze!
A Twój Ojciec wygląda tu jak zmęczony James Bond

Widzicie podobieństwo? ;)

Zobacz wideo

MK

Więcej o: