Kuba Wojewódzki i Michał Figurski mieli konflikt. Teraz TAKIE zdjęcie. "Prawdziwi mistrzowie"

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski, niegdyś koledzy z radia, znowu razem. Przynajmniej na zdjęciu.

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski rozstali się zawodowo i koleżeńsko w atmosferze skandalu. Panowie w Esce Rock prowadzili satyryczną audycję "Poranny WF", w której żartowali ze wszystkich i ze wszystkiego. Audycja została zdjęta z anteny 25 czerwca 2012 roku po tym, jak zażartowali sobie z gwałtu na Ukrainkach.

Odtąd relacje pomiędzy nimi znacznie się ochłodziły zwłaszcza, że Wojewódzki wrócił do Eski Rock, a Figurski musiał sobie poszukać nowego zajęcia. Wojewódzki był nawet oskarżany, że zostawił kolegę na lodzie, na co zdecydowanie odpowiedział w jednym ze swoich programów.

Ja nie zostawiam kolegów. Kolegów nie zostawiam. Nie wiem, czy zrozumiałeś akcenty: ja kolegów nie zostawiam. Czasami zostawiam ludzi, z którymi pracuję - mówił wtedy w rozmowie ze swoim gościem, Tymonem Tymańskim.

Nawet, jeżeli Michał Figurski zachował żal do swojego byłego (?) kolegi, to umiał nad tym zapanować. Kiedy podczas roastu Kuby Wojewódzkiego żartowano z jego choroby, ten nie tylko się nie obraził, ale wręcz bronił Kuby Wojewódzkiego, na którego za roast spadła fala hejtu.

Ponieważ ja akurat uważam, że za kolegami należy się wstawiać, w związku z informacjami o tym, że prokuratura ma się zajmować roastem w TVN i rzekomymi drwinami z mojej choroby, o których zresztą byłem uprzedzony, chciałbym poprosić organy ścigania, aby najpierw zajęły się osobami, które w sposób bezpośredni życzą mi, abym pozostał na wózku dożywotnio i aby podobny los spotkał całą moją rodzinę, co znacznie bardziej uwłacza mojej godności, niż kilku roześmianych panów oraz Pani. Z wyrazami WYLEWNEGO szacunku dla wszystkich świadomych dystansu do rzeczywistości. Z poważaniem, Michał Figurski - napisał na Facebooku.

Zresztą, kiedy Michał Figurski miał wylew i trafił do szpitala, Kuba Wojewódzki był jedną z pierwszych osób, które publicznie udzieliły mu wsparcia.

MICHAŁ !!! Prawdziwi Mistrzowie Zawsze Dają Radę !!! ... wiem to, bo przeżyliśmy niejedno ... k. Zdrowiej ! - napisał.

Lody pomiędzy byłymi kumplami najwyraźniej topnieją, ponieważ teraz Kuba Wojewódzki umieścił na Instagramie ich wspólne zdjęcie sprzed lat.

#misiura#martenka#w#dobrej#formie#od#zawsze#po#latach#niepodrabialni - czytamy sekwencję hashtagów przy zdjęciu.

 

Fani Kuby Wojewódzkiego z zadowoleniem przyjęli zdjęcie.

Miło was widzieć znowu razem!
Trzymajcie się chłopcy! - pisali.

Michał Figurski podczas choroby wykazał ogromną determinację, nie poddał się i cierpliwie wychodzi z choroby. Pokazał też, że pomimo trudnej sytuacji zdrowotnej ma do siebie dystans. We wrześniu wraca wreszcie do pracy. We wrześniu także odbędzie się kolejny roast Kuby Wojewódzkiego. Wśród gości ma być także i Michał Figurski.

JZ