Małgorzata Socha nie potwierdziła ciąży. Temu dowodowi trudno będzie zaprzeczyć

Drugie dziecko Małgorzaty Sochy ma przyjść na świat pod koniec roku. Wreszcie widać brzuch!

Małgorzata Socha do tej pory nie komentowała plotek o drugiej ciąży, ale takiemu dowodowi trudno będzie zaprzeczyć. W niedzielę stylistka Jola Czaja opublikowała na Instagramie z pozoru niewinny film, na którym Socha i Katarzyna Zielińska wygłupiają się do telefonu. Wystarczy jednak rzut oka, by dostrzec coraz większy brzuch aktorki.

 

O tym, że panie świetnie bawiły się na planie, świadczą tagi pod filmem stylistki.

Wariatuńcie moje kochane ?????? #koniec #zdjęć #afterwork #backstage #fun #smile #laught, było #super #happy #selfie z @katarzynazielinska @malgosia_socha #lovemyjob #selfie #texas #usa #american #car #secret #project #love efekty wkrótce #follow #kiss - napisała.

To nie pierwszy raz, gdy o ciąży Sochy mówią inni. Kilka dni temu na Facebooku Anity Sokołowskiej, koleżanki z planu "Przyjaciółek", pojawiło się zdjęcie, na którym wyraźnie było widać brzuch aktorki.

Pierwsze informacje o tym, że Socha jest w drugiej ciąży obiegły media pod koniec czerwca.

Dziecko przyjdzie na świat najprawdopodobniej w okolicach Bożego Narodzenia. Nowy Rok przywitają już we czwórkę - powiedziała wtedy w Fakt.pl osoba z jej otoczenia.

Aktorka i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, są już rodzicami 3-letniej córki, Zosi. Póki co główna zainteresowana wciąż milczy na temat swojego błogosławionego stanu. Przypomnijmy, że tak aktorka prezentowała się w czerwcu - tuż po ogłoszeniu nowiny o ciąży.

Zobacz wideo

BP