"Warsaw Shore: Summer Camp 2". Wiemy, kiedy premiera! TYLKO U NAS poznacie nowych uczestników

"Warsaw Shore" w wakacyjnej odsłonie wraca na antenę MTV 28 sierpnia. Poznajcie nowych członków ekipy.

Dla wszystkich fanów „Warsaw Shore”, stacja MTV przygotowała wyjątkową niespodziankę na zakończenie lata: w niedzielę 28 wystartuje „Warsaw Shore – Summer Camp 2”. Na widzów, jak zawsze, czeka mnóstwo szalonych imprez, płomiennych romansów i burzliwych kłótni. W tym sezonie nie zabraknie świeżej krwi – do Ekipy dołączą przebojowa Ola i pogromca niewieścich serc, Piotr.


Ta wiadomość z pewnością nie jednej osobie, choć w pewnym stopniu, zrekompensuje zbilżający się nieuchronnie koniec wakacji. Od 28 sierpnia, w każdą niedzielę o 23:00 na antenie MTV nowe odcinki „Warsaw Shore”! Tym razem Ekipowicze opanowali największą nadbałtycką imprezownię – Mielno. To będzie istne szaleństwo!


Atmosferę dodatkowo podgrzeje dwójka nowych uczestników. Podczas ekipowych wakacji poznacie równie uroczą, co szaloną Olę. Ta pełna energii dziewczyna zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nie znosi kontroli, przez co żaden jej związek nie potrwał długo. Z kolei w imprezowaniu Ola jest długodystansowcem. Dobrą imprezę kończy zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Czy to wystarczy by wkraść się w łaski pozostałych ekipowiczów?


Z kolei do męskiej części Ekipy dołączy Piotrek – fan piłki nożnej i etatowy podrywacz z lękiem wysokości. Żadnych obaw nie ma natomiast przed ostrym imprezowaniem. Piotrek potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast kłótni i agresji - często zdarza mu się łagodzić konflikty. Jak sam nieskromnie przyznaje, robi na kobietach nie małe wrażenie, przez co nie raz udaje mu się wyrwać dziewczynę nie tylko dla siebie ale i dla kumpla. Sprawdźcie, czy uda mu się uwieść którąś z domowniczek.


Premiera: 28 sierpnia, niedziela, godz. 23:00


Emisja: niedziele, godz. 23:00

 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.