Gwen Stefani w ciąży? Tak twierdzą zachodnie media. "Blake popłakał się, gdy się dowiedział". TE zdjęcia na pewno nie uciszą plotek

Gwen Stefani ma już trzech synów z poprzednim mężem, Gavinem Rossdalem. Teraz pojawiają się informacje, że gromadka piosenkarki jeszcze się powiększy.

Gwen Stefani i Blake Shelton poznali się w 2014 roku na planie programu "The Voice", a do swojego związku przyznali się w listopadzie rok później. Piosenkarka w wywiadach chętnie mówi o tym, jak bardzo straciła głowę dla nowego partnera. Pojawiają się nawet plotki o ślubie, jednak jak na razie bez pokrycia. Jak sugerują media, muzycy mogą się spodziewać innej życiowej rewolucji.

Jeśli wierzyć "Ok! Magazine", piosenkarska para już niedługo zostanie rodzicami. Ale to nie wszystko. Według źródła, na które powołuje się gazeta, Gwen jest już w czwartym miesiącu i spodziewa się bliźniaków, a konkretnie - dwóch córek! Informacja nieco ich zszokowała.

Rozmawiali o tym, jak bardzo marzą o wspólnym dziecku. W jej wieku był niewielkie szanse na naturalne poczęcie - czytamy słowa informatora.

Nic więc dziwnego, że nowinę przyjęli z wyjątkową radością.

Blake popłakał się, gdy się dowiedział. To był bardzo wzruszający moment - mówiło źródło gazety.

Gwiazda wciąż nie odniosła się do ostatnich doniesień, a niedawne zdjęcia z jej występu podczas programu "Today's show" tylko podsycają plotki - piosenkarka miała na sobie obcisłą bluzkę, która eksponowała lekko zaokrąglony brzuch.

Rzecznik Stefani zdementował plotki w rozmowie z "Gossip Cop" dwoma słowami: "to nieprawda". Na pewno niedługo się dowiemy, która wersja wydarzeń jest tą prawdziwą.

MK

 

 

 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.