Paulina Sykut na treningu w 5. miesiącu ciąży. Internautka: Są sprawy ważne i ważniejsze

Paulina Sykut pokazała zdjęcie z treningu. Prezenterka zachęca do bezpiecznych ćwiczeń w ciąży.

Paulina Sykut dwa tygodnie temu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Przyszła mama, która jest już w piątym miesiącu ciąży, nie zamierza jednak zwolnić tempa. Na Instagramie właśnie znaleźliśmy zdjęcie gwiazdy z Edytą Litwiniuk, redaktor naczelną magazynu "Shape" i autorką programu ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Z opisu pod fotką dowiadujemy się, że możemy się spodziewać wspólnego projektu pań.

A kuku. Szykujemy dla Was coś extra. Całujemy wszystkie Mamuśki. Dziękuję @paulinasykutjezyna - napisała trenerka.
 

Również sama Sykut wrzuciła do sieci zdjęcie ze wspólnego treningu. Zdradziła pod nim, na czym będzie polegać ich współpraca. 

Dziękuję za inspirację i wspaniałą energię! Pamiętajcie, by w czasie ciąży ,wybierać wyłącznie bezpieczne ćwiczenia. Dzisiaj ćwiczyłam pod okiem prawdziwego eksperta, naczelnej magazynu Shape @edytalitwiniuk.pl. Cały zestaw naszych wygibasów dla kobiet w ciąży znajdziecie w @shape.pl już pod koniec sierpnia, w nowym dziale poświęconym przyszłym mamom. Całuję wszystkie Mamuśki - napisała pod fotką.

Internautki w komentarzach popierały inicjatywę, niektóre żaliły się, że same nie mogą ćwiczyć w ciąży.

Super że możesz ćwiczyć w ciąży. Niestety ja swoją aktywność fizyczną musiałam ograniczyć praktycznie do zera. No ale są sprawy ważne i ważniejsze, a zdrowie dzieciątka jest najważniejsze. Gratuluję. Tak trzymaj!!! - napisała. 

MK

Więcej o: