Księżniczka Charlotte wygląda jak mały aniołek, ale czy nim jest? "Ma zadziorną stronę"

Księżniczka Charlotte jest szalenie uroczą dziewczynką. Teraz dowiadujemy się, że wcale nie jest tak grzeczna, na jaką wygląda.

Księżniczka Charlotte , choć ledwo skończyła roczek, zdążyła skraść serca wszystkich Brytyjczyków (i nie tylko). Nie sposób się dziwić - na wszystkich oficjalnych zdjęciach, które dotychczas upubliczniono, prezentuje się niezwykle uroczo. Niech was jednak nie zwiodą pozory! Córka księcia Williama to wyjątkowo zadziorna dziewczynka.

Jak podaje Daily Mail , księżna Kate, która pojawiła się dziś na kolejnych uroczystościach w ramach obchodów 90-tych urodzin królowej Elżbiety, wyjawiła jednej z obecnych tam osób, że jej córka ma w sobie niespożyte pokłady energii.

Jako że sama jestem matką, spytałam Księżną o jej dzieci i podkreśliłam, jak bardzo wszyscy jesteśmy pod wrażeniem uroku księżniczki Charlotte. Odpowiedziała: "Tak, jest bardzo urocza, ale ma też swoją drugą, bardziej zadziorną stronę" - zdradziła zaproszona.

Okazuje się, że 3-letni książę George jest całkowitym przeciwieństwem siostry.

Księżna stwierdziła, że George jest naprawdę słodkim chłopcem. Wyraziła też nadzieję, że pomoże trzymać Charlotte w ryzach - komentowała dalej.

Wygląda na to, że historia lubi się powtarzać. Czy myślicie, że księżniczka Charlotte odziedziczyła charakter po swoim wujku i będzie równie niesforna, co swego czasu książę Harry?

Zobacz wideo

MK

Więcej o: