Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w "The Voice Of Poland". Zastąpi ją ONA?

Edyta Górniak przestanie być jurorką w programie "The Voice Of Poland". Jak pisze "Super Express", okazała się za droga. Nowa jurorka zgodziła się na jedną trzecią jej wynagrodzenia.

Edyta Górniak o rezygnacji z jurorowania w programie "The Voice Of Poland" napisała na Facebooku.

Serdecznie dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie "The Voice of Poland". Każdy udział w kolejnej edycji wspominam z wielkim sentymentem. Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia.

To było ponad tydzień temu. Niemal natychmiast pojawiły się spekulacje dotyczące zastępstwa. Mówiono, że pusty fotel może zająć Monika Brodka lub Michał Szpak. "Super Express" rozwiewa te wątpliwości.

Jak udało nam się dowiedzieć, za 1/3 stawki Górniak zgodziła się wystąpić Natalia Kukulska - czytamy .

Z tekstu wynika, że Edyta Górniak za jeden sezon udziału w show inkasowała 360 tysięcy. Nowy prezes TVP, Jacek Kurski, postanowił jednak poszukać oszczędności także i tutaj. Serwis informuje, że obcięto stawki także pozostałym jurorom, co było powodem rezygnacji Edyty Górniak. A Natalia Kukulska okazała się sporo tańsza.

Dziesięć tysięcy złotych za odcinek to i tak bardzo dużo. Kukulska może zarobić 120 tys. zł. To ładny zastrzyk gotówki - informuje źródło, na które powołuje się serwis.
Zobacz wideo

JZ

Więcej o: