Pamiętacie Goyle'a z "Harry'ego Pottera"? Dorósł i odnosi sukcesy w... Ok, tego się nie spodziewaliśmy

Josh Herdman w filmach o "Harrym Potterze" wcielił się w postać Goyle'a - przyjaciela Draco Malfoya. Co dziś dzieje się z dorosłym już mężczyzną? Został zawodnikiem MMA!

Josh Herdman w niczym nie przypomina już chłopca, który wspomaga Draco Mlafoya w potyczkach z Harrym Potterem . Filmowy Golye ma dziś 28 lat i 193 cm wzrostu. Nic dziwnego, że postanowił wykorzystać swoją tężyznę fizyczną. Zrezygnował z aktorstwa, a jego nowym zajęciem jest walka na ringu!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Anglik trenuje na razie amatorsko, ale nie brakuje mu pierwszych sukcesów. Podczas gali Rise of Champions 2 walczył z Polakiem, Januszem Walachowskim. Dzięki decyzji sędziów Herdman zwyciężył w pojedynku.

Czy to koniec przygody z filmem? Sam Josh nie zaprzecza, że kiedyś może wrócić na plan. Aktorem jest jego ojciec, który od najmłodszych lat kształcił syna wysyłając go na kółka teatralne. Oprócz roli w sadze o Potterze, Herdmana mogliśmy oglądać też w takich filmach jak "Marzenia do spełnienia", "Piggy", "Common People" i serialach: "Wizards vs. Aliens", "UGetMe" i "Coming Up".

Jeśli po udanym debiucie Josh zdecyduje, że chce jednak wrócić do świata filmu, nie powinien mieć z tym większego problemu. Od kilku lat zajmuje się pisaniem scenariuszy, a znajomości w branży raczej mu nie brakuje ;)

embed

JM

Więcej o: