Zofia Ślotała nie pokazuje się z partnerem na imprezach. Teraz zabrała go na pokaz. Jak wypadli?

Zofia Ślotała i Kamil Haidar przyszli razem na pokaz nowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Para dotychczas bardzo rzadko pokazywała się publicznie.

Zofia Ślotała zachwyciła na wczorajszym pokazie nowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Gwiazda wybrała na tę okazję stylowy zestaw, złożony z eleganckiej białej koszuli i czarnych rozszerzanych spodni, które optycznie wydłużyły jej sylwetkę.

To jednak nie jej stylizacja najbardziej zwróciła naszą uwagę, lecz... towarzystwo, w jakim Ślotała pojawiła się na imprezie. Poza ciężarną Mają Bohosiewicz i jej partnerem, z którymi przyjaźni się stylistka, towarzyszył jej również partner, muzyk Kamil Haidar!

Zofia Ślotała i Haidar, brat Emila, byłego narzeczonego Dody, są rodzicami 9-miesięcznej córki Ranii. Choć gwiazdka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego prywatnego życia, to do tej pory na oficjalnych wyjściach nieczęsto towarzyszył jej partner.

Kamil Haidar nie czuł się chyba jednak zbyt komfortowo w blasku fleszy - muzyk nie pozował z partnerką na ściance i nie wydawał się zadowolony z zainteresowania, jakie wywołało jego pojawienie się na imprezie.

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.