"Nie mieliśmy pojęcia, że Oprah ma tatuaż". Wszystko spoko, ale to... Whoopi Goldberg. Reakcja Winfrey NAJLEPSZA

Oscary 2016. Whoopi Goldberg tak dawno nie występowała publicznie, że niektórzy dziennikarze zapomnieli już jak wygląda. Trudno bowiem inaczej wytłumaczyć wpadkę redaktorów serwisu "Total Beauty", którzy pomylili aktorkę z Oprah Winfrey.

Whoopi Goldberg jest jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek, która zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym również Oscara. Jak się okazuje, to nie wystarcza, by dla wszystkich stać się rozpoznawalnym. Redaktorzy serwisu "Total Beauty" zamieszczając na Twitterze zdjęcie aktorki z Oscarów, podpisali ją jako...  Oprah Winfrey .

Nie mieliśmy pojęcia, że Oprah ma tatuaż, ale bardzo nam się on podoba! - napisali.

Instagram.com

Serio, Whoopi i Oprah?! Gdzie tu podobieństwo?

AP/Bulls

Zanim redaktorzy uświadomili swoją niewytłumaczalną pomyłkę, upłynęła godzina(!), a post retweetowano 3 tys. razy. Internauci nie kryli oburzenia:

Wyobraźcie sobie, jak zażenowany będzie serwis "Total Beauty", kiedy obejrzy "Kolor purpury" [film, za który Goldberg dostała Złoty Glob - przyp. red].

Screen z Twitter.com

Total Beauty. Cholera jasna. Życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy w social media.

Twitter.com

Najbardziej oczekiwany komentarz należał oczywiście do samej Oprah. Na Instagramie jej przyjaciółki Gayle King pojawił się wpis, będący mieszaniną irytacji i cichego rozbawienia.

Oprah i moja córka oglądają Oscary i widzą ten bajzel wywołany przez redaktorów z Total Beauty. Kochamy Whoopi Goldberg, ale nie wyglądamy wszystkie identycznie! - napisała King.
 

Redaktorzy "Total Beauty" nie tylko usunęli błędny wpis, ale też zamieścili przeprosiny:

Przepraszamy Oprah i Whoopi, jak również wszystkiech, którzy poczuli się obrażeni. To nasz błąd i nie ma na niego żadnego wytłumaczenia. Bardzo nam przykro.

Niektórzy z fanów Oprah podeszli na szczęście do sprawy z humorem:

Oprah, Ty po prostu jesteś jak Elvis. Ludzie chcą Cię widzieć wszędzie - pisali na Instagramie.

I tej wersji się trzymajmy.

embed

giphy.com

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.