Grzegorz z "Rolnik szuka żony" świętuje urodziny narzeczonej. "UWAGA! Okazuję publicznie swoje uczucie". Słodkie!

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" od momentu zakończenia programu na bieżąco informuje fanów o tym, jak rozwija się jego związek z Anią. Niedawno pisał o zaręczynach, teraz przyszła pora na publiczne wyznanie miłości.

Grzegorz z programu " Rolnik szuka żony " niedawno ogłosił zaręczyny z Anią. W rozmowie z "Faktem" opowiedział, że oświadczył się bez świadków i fajerwerków, a na Facebooku pokazał pierścionek , który wręczył wybrance. Teraz z okazji 25. urodzin ukochanej, wyznał jej w sieci miłość.

Płynę dalej ze swoją "ćwiarteczką" w dniu jej urodzin. UWAGA! Okazuję publicznie swoje uczucie - kocham Cię moja przyszła żono.

Wyznanie opatrzył zdjęciem z wakacji, co trochę zdezorientowało internautów:

Grzesiu, pytanko. Zdjęcie robione latem, ale urodziny są dzisiaj. Nie wprowadzasz nas w błąd?

Grzegorz szybko rozwiał wszelkie wątpliwości.

Dokładnie. Zdjęcie z lata. Urodziny dzisiaj. Wiem, że pojawiają się komentarze, że to jakiś fotomontaż. Ja już powtarzałem - mam prawie 30 lat i już dzisiaj dałem sobie pozwolenie na dodawanie zdjęć z lipca w styczniu. Zostało mi trochę pamiątek z nagrań, więc mogę od czasu do czasu się nimi podzielić.

To nie pierwszy raz, kiedy Grzegorz publicznie deklaruje swoje uczucia. Zrobił to też w pełnym ekscytacji wpisie zaraz po zakończeniu programu:

Warto szukać, warto próbować, warto czekać. Zawsze jest szansa, że trafisz w swoim życiu na osobę, przy której wszystko inne nie ma znaczenia. (...) Teraz mogę śmiało powiedzieć, że kocham. I to tak, jak jeszcze nigdy w swoim życiu!

A podobno mężczyźni nie potrafią okazywać uczuć.

WJ

POLUB NAS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.