Fanka skomentowała post Zuckerberga na Facebooku. "Chciałabym, żeby moje wnuczki miały takich chłopaków". Ale odpowiedź!

"Zawsze mówię moim wnuczkom, żeby w szkole interesowały się 'nerdami'. Mogą później wyrosnąć na Marka Zuckerberga" - komentarz takiej treści znalazł się pod postem założyciela Facebooka. Zuckerberg odpowiedział w przewrotny sposób.

Mark Zuckerberg podzielił się z fanami na Facebooku swoimi noworocznymi postanowieniami. Biznesmen szczegółowo przedstawił wizję usprawnienia funkcjonowania swojego mieszkania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zuckerberg chciałby kontrolować głosem temperaturę, oświetlenie i muzykę, mieć możliwość łatwego podglądu pokoju kilkumiesięcznej córki. Wspomina też o usprawnieniach w pracy.

Wywód biznesmena zrobił spore wrażenie na fanach, zwłaszcza na jednej ze starszych użytkowniczek. Pani Darlene stwierdziła, że życzyłaby sobie takich chłopaków dla swoich wnuczek.

Powtarzam moim wnuczkom, by w szkole interesowały się 'nerdami'. Któregoś dnia mogą wyrosnąć na Marka Zuckerberga! - napisała.

Na komentarz biznesmen odpowiedział osobiście. Podziękował za komplement? Nie do końca.

Nawet lepiej byłoby zachęcić je, by same były "nerdami" i zostały w przyszłości wynalazcami - odpowiedział Zuckerberg.

Screen z Facebooka Marka ZuckerbergaScreen z Facebooka Marka Zuckerberga Facebook.com/zuck Facebook.com/zuck

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.