PÓŁNAGI Zuckerberg w towarzystwie PÓŁNAGICH kolegów! To zdjęcie wyciekło z... Facebooka?

Założyciel Facebooka w towarzystwie kolegów i koleżanek.

Wprawdzie nie jest to zdjęcie Kim Kardashian, Natalii Siwiec, czy choćby Brada Pitta, ale fani jednego z najpopularniejszy portali społecznościowych na świecie mogą być zachwyceni i... zaskoczeni. W sieci pojawiło się zdjęcie Marka Zuckerberga bez koszulki, które prawdopodobnie wyciekło... z Facebooka! Czyżby Mark Zuckerberg nie wiedział jak zmienić swoje ustawienia prywatności? Wszystko na to wskazuje!

Na zdjęciu możemy zobaczyć znanego informatyka w towarzystwie kolegów (również bez koszulek) i plotkujących koleżanek. Wygląda na to, że zdjęcie zostało zrobione zupełnie z zaskoczenia, w trakcie  jednej  z rozmów Zuckerberga. Jak to się stało, że zdjęcie pojawiło się w sieci?

Mark Zuckerberg.Mark Zuckerberg. fot. INTERNET

Najprawdopodobniej zdjęcie, zupełnie "przypadkowo" zostało opublikowane na Facebooku przez Dyrektora Inżynerii portalu, Andrew Bosworth'a. Zdjęcie pojawiło się dosłownie na kilka sekund, jednak ktoś zdążył zapisać je na swoim dysku.

Internauci zastanawiają się, kiedy zdjęcie zostało zrobione. Czy była to zwykła impreza, a może półnadzy mężczyźni byli na basenie? Kim są tajemnicze kobiety na drugim planie? Znaków zapytania jest wiele. Sam Zuckerberg na razie nie skomentował fotografii.

Podoba Wam się szef Facebooka bez koszulki?

RK

Zobacz także:

Tak spędzają miesiąc miodowy SŁAWNI I BOGACI!

Mark Zuckerberg zmienił status na Facebooku: "Żonaty"!

Jak prezentuje się Zuckerberg bez koszulki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.