Rafał Maślak "odstawił" nowego Mistera na lotnisko. "Widziałem przerażenie w jego oczach". Dalej JESZCZE lepiej. Serio!

Były już Mister Polski zamieścił na Facebooku wspólną fotkę z Rafałem Jonkiszem. Następca Maślaka wylatuje na Filipiny, gdzie odbędzie się konkurs Mister International.

Rafał Maślak z tytułem aktualnego Mistera Polski pożegnał się w ubiegłą niedzielę. W tegorocznej edycji konkursu Mister International nasz kraj będzie reprezentował Rafał Jonkisz . 18-latek oczarował jurorów podczas finałowej gali Mister Polski 2015. Teraz czekają go kolejne wyzwania. Nastolatek poleciał przygotowywać się do konkursu aż na Filipiny. Maślak towarzyszył Jonkiszowi podczas odprawy na lotnisku. Zrobili wspólne zdjęcie, które opublikował na swoim fanpage'u . Celebryta zamieścił także troskliwy wpis:

POLECIAŁ...
No i stało się. Prosto z konferencji prasowej, prawie na sygnale udało mi się odstawić Mistera Polski 2015 - Rafał Jonkisz na lotnisko, nadać bagaż i wysłać na Filipiny, gdzie będzie reprezentował nasz kraj na konkursie ogólnoświatowym. Rafał pierwszy raz leci samolotem i mam nadzieję, że nie zginie na lotnisko w Dubaju i sobie poradzi. Jest ambitnym chłopakiem i wszystko przed nim. Jak się żegnaliśmy widziałem przerażenie w jego oczach, ale wiem, że da radę i nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei.
Kiedy ja leciałem na konkurs Mister International do Korei, nie byłem tak przygotowany do pobytu jak Rafał Jonkisz. Z walizkami z Carrefourra, z jednym pożyczonym garniturem, 3 parami spodni, czytałem na wielu portalach, że taki ,,biedak'' leci reprezentować Polskę. Może nie miałem super ciuchów, ale miałem wole walki i udało mi się zostać 3 wicemisterem International i Misterem Internautów. Młodego nikt już obrażał nie będzie, bo ma super ciuchy i walizki od polskiej marki Ochnik i może konkurować z najlepszymi. Może pomyślicie, że to próżne, ale tak jest na tego typu konkursach. Jak Cię widzą, tak Cię piszą.
PS.
Młody - wiem, że masz neta w samolocie i to przeczytasz ! Głowa do góry i Polska rządzi !

Maślak dzielnie wspiera młodszego kolegę. Jego cenne rady na pewno będą pomocne w następnym etapie konkursu. W końcu celebryta odniósł spory sukces w ubiegłorocznych wyborach - został 3 Wicemisterem International oraz Misterem Internatów. Czy nastolatek powtórzy ten wyczyn? Dowiemy się 30 listopada. Jonkiszowi życzymy powodzenia. Mamy nadzieję, że nie zgubi się w Dubaju. ;)

sew

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.