Agnieszka Kaczorowska o 8 rano na sali do ćwiczeń. "Można? Można". Nam opadły szczęki, a Wam opadną za chwilę

To najbardziej oryginalny strój do ćwiczeń, jaki widzieliśmy. Agnieszce Kaczor owskiej musi być w nim nadzwyczaj wygodnie.

Żarty na bok, bo treningi do "Tańca z Gwiazdami" to poważna sprawa. Pod sprawnym nadzorem Agnieszki Kaczorowskiej Łukasz Kadziewicz z odcinka na odcinek robi coraz większe postępy i liczący sobie 2,06m wzrostu siatkarz porusza się na parkiecie z gracją baletnicy.

Kaczorowska pochwaliła się właśnie na Instagramie, jak wygląda wcześnie rano przed przystąpieniem do ćwiczeń. Typowo jesienna, brązowa sukienka i również brązowe, zamszowe buty. I do tego TO spojrzenie.

Sala. 8 rano. Można? Można. MIŁEGO DNIA! - napisała.

Agnieszka KaczorAgnieszka Kaczor Screen z Instagram.com/Agnieszka Kaczor Screen z Instagram.com/Agnieszka Kaczorowska

Swoją drogą, ciekawi jesteśmy, co Agnieszka Kaczorowska miała na myśli: że można o 8 rano być już na sali ćwiczeń, czy że o 8 rano można wyglądać jak z żurnala? Pewni natomiast jesteśmy jednego: zanim Łukasz Kadziewicz chwycił ją swoje mocarne ramiona, tancerka miała już na sobie coś znacznie bardziej praktycznego.

Zanim jednak pomyślicie, że Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz mają romans, a macie prawo tak pomyśleć, obejrzycie TO wideo:

Zobacz wideo

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.