Księżna Kate w takiej sukience? Zaskoczenie. Zmiana stylu wyszła jej jednak na dobre

Piękna księżna przyjmuje w Londynie chińskiego prezydenta, a my mamy kolejne okazje, by podziwiać jej wytworne stylizacje. Spodziewaliście się, że Kate znowu wybierze prostą sukienkę i płaszcz w tym samym kolorze? Nic z tego.

Księżna Kate podczas oficjalnego bankietu na cześć chińskiej pary prezydenckiej zachwyciła w czerwonej sukni i drogocennej tiarze. Ale to nie koniec! Księżna towarzyszyła prezydentowi Xi i jego małżonce podczas wizyty w Lancaster House. Jej stylizacja odbiegała od prostych sukienek, do których zdążyła nas już przyzwyczaić.

Zobacz wideo

Wybrała fioletową, koktajlową sukienkę od Dolce&Gabbana, która podkreśliła jej idealną sylwetkę. Kreacja została uszyta z półprzezroczystej koronki i musimy przyznać, że to jedna z najbardziej kobiecych lreacji księżnej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W tym stroju uwagę zwraca też cena.

Księżna ma reputację osoby bardzo oszczędnej - przyznaje "Daily Mail". - Zazwyczaj wybiera niezbyt drogie ubrania i dodatki. Ale tym razem miała na sobie kreację za niemal 1900 funtów.

Ile to na "nasze"? Ponad 11 tys. złotych, a więc naprawdę niemało. Ale chyba było warto. Przecież taka uroda warta jest każdej oprawy ;)

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.