Kuba Wojewódzki o rozstaniu Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego. Wbija szpilę? Mało powiedziane!

"W sieci pojawiły się liczne zdjęcia smutnej Mai. Trwają poszukiwania zdjęcia smutnego Wojtka" - tak rozstanie pary skomentował showman.

W swoim felietonie "Mea pulpa" w "Polityce" Kuba Wojewódzki w telegraficznym, niemal słownikowym skrócie opisuje najważniejsze jego zdaniem wydarzenia tygodnia. W tym tygodniu na wyróżnienie zasłużył rozpad związku Mai Sablewskiej i Wojciecha Mazolewskiego .

To towarzyski news tygodnia. Maja Sablewska, naczelna stylistka kraju, rozstała się ze swym partnerem, muzykiem Wojtkiem Mazolewskim. Podobno z powodu jego licznych niewierności. W sieci pojawiły się liczne zdjęcia smutnej Mai. Trwają poszukiwania zdjęcia smutnego Wojtka - napisał w "Polityce".

W "Fakcie" istotnie pojawiły się doniesienia, że muzyk jazzowy zdradzał Maję Sablewską z serialową aktorką, Natalią Rybicką . Główna zainteresowana nie skomentowała ani rozstania z narzeczonym, ani tych plotek. Gdy do niej zadzwoniliśmy, nie chciała w tej sprawie zabierać głosu.

Nie będę w ogóle na ten temat rozmawiała - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl .

Kapif

Nie jest tajemnicą, że dawni koledzy z jurorskiej ławy nie przepadali za sobą. Nie jest to też pierwszy raz, gdy Wojewódzki dogryza Sablewskiej. Ostatnio pokazał na swoim profilu na Facebooku stare zdjęcie z "X Factora", Sablewską n azywając "jakąś panią" . Wtedy jednak stylistka mu odpowiedziała :

Johnny Cash opłakuje najlepszy skład programu "X Factor" i 5,514,516 mln oglądalności... "Prawy do lewego (lewy do prawego), wypij kolego, przecież wiemy nigdy nie ma tego złego" - napisała.

Wracając do wpisu Wojewódzkiego, w sieci faktycznie trudno jest znaleźć zdjęcie smutnego Mazolewskiego, za to w agencjach foto... Z dedykacją dla Kuby:

Wojciech MazolewskiWojciech Mazolewski Kapif Kapif

Tak stylistka opowiada cztery miesiące temu o zaręczynach:

Zobacz wideo

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.