Jarosław Kuźniar i Agnieszka Jastrzębska pokłócili się na wizji. Teraz tłumaczą

Jarosław Kuźniar i Agnieszka Jastrzębska wymienili na wizji kilka ciętych komentarzy, które wszyscy zinterpretowali jako sprzeczkę. Oboje jednak zaprzeczają, jakoby między nimi był jakikolwiek konflikt.

Pierwszy tydzień pracy w " DD TVN " nie był łatwy dla Jarosława Kuźniara . Nie dość, że musiał zmierzyć się z nowym zawodowym wyzwaniem, to jeszcze radzić sobie z ogromnym zainteresowaniem, jakie wywołało każde jego wystąpienie w śniadaniówce. Uwagę mediów zwróciła na przykład jego rozmowa z Agnieszką Jastrzębską, w której padło kilka dość kąśliwych uwag ( Jarosław Kuźniar ostro do Agnieszki Jastrzębskiej w "DD TVN". Internauci: "Poniżej pasa!", "pokazał, że się ceni" ).

Następnego dnia, w kolejnym wydaniu "DD TVN", oboje znów spotkali się w studiu i na wizji odnieśli się do ich rzekomego konfliktu.

Nie wiem, czemu wszyscy odebrali to jako kłótnię - powiedziała Jastrzębska.
Też nie wiem, na dowód tego, że wszystko jest O.K., proszę - odpowiedział Kuźniar, po czym wstał i pocałował redakcyjną koleżankę w policzek.
Ja się może powstrzymam, bo mam bardzo mocną szminkę - po chwili zmieniła zdanie. - A co tam!

Agnieszka Jastrzębska podeszła do Kuźniara i pocałowała go w policzek, a w tym samym czasie podeszła do niego też Anna Kalczyńska i de facto dziennikarz został obdarowany aż dwoma buziakami. Kogo ominęła ta całuśna scenka, a śledzi na FB profil Jastrzębskiej mógł zobaczyć kolejne zapewnienie o ich wzajemnej przyjaźni.

Jarosław Kuźniar i ja. Początek pięknej historii. Portale wiedzą swoje, a jest tak - opisała krótkie nagranie.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: