• Link został skopiowany

Agnieszka Szulim na konferencji "Aplauz! Aplauz!" Takie kreacje wybiera rzadko. Z przodu zakryta, za to tył...

Agnieszka Szulim wystąpi jako prowadząca nowy program TVN - "Aplauz! Aplauz!". Póki co mogliśmy zobaczyć ją na konferencji prasowej. Udało jej się zachwycić?
Agnieszka Szulim
KAPIF

Prezenterka chętnie wybiera sukienki w stylu boho, czasem stawia też na prostą, sprawdzoną elegancję. Ale na konferencji nowego show pojawiła się w sukience, która z powodzeniem sprawdziłaby się na plaży. Długa, wzorzysta, odkrywająca plecy... No właśnie, plecy. Kreacja zasłaniała dekolt Szulim , ale odsłaniała inną część ciała.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Opalone nagie plecy dziennikarki wyglądały bardzo dobrze, ale przy okazji mogliśmy też przyjrzeć się tatuażom, które na co dzień raczej zasłania przed wzrokiem obcych ;)

Jak podoba się Wam Agnieszka Szulim w takiej wersji?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: