Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na kolejnym wspólnym selfie. A fani swoje: Jakoś naprawdę nie pasujecie do siebie

Związek dziennikarki i producenta filmowego kwitnie. Oboje nie kryją się ze swoim uczuciem i chętnie zamieszczają wspólne zdjęcia w sieci. Niemalże za każdym razem pod ich fotkami przewija się lawina komentarzy. W większości krytycznych.

Niedawno publicznie wyznawali sobie miłość na Instagramie. Po przepełnionych uczuciami komentarzach przyszedł czas na wspólne zdjęcie z wakacji, które pojawiło się na profilu Agnieszki Szulim . A na nim widzimy uśmiechniętą dziennikarkę i jej nieco zamyślonego ukochanego. Fotografia została zadedykowana Julii Starak - siostrze Piotra.

Z dedykacją dla Julii Starak. Tęsknimy - głosi podpis.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak Instagram.com/aganajezykach Instagram.com/aganajezykach

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka od miesięcy wzbudza w internautach skrajne emocje. Jedni nazywają ich "matką i synem", inni "siostrami". Jedno jest pewne, oboje nie przejmują się szyderczymi komentarzami i starają się podchodzić do nich z dystansem. A co możemy przeczytać pod ich najnowszym zdjęciem? Przygotujcie się na jazdę bez trzymanki, hejterzy tej pary są bezlitośni.

Jak siostry.
Mama i syn.
Jakoś naprawdę nie pasujecie do siebie, ale Aga powodzenia, jesteś fajna babka.
Jedynym obiektywnym faktem jest to, że on wygląda chłopięco, a ona kobieco więc on młodziej od niej - brzmią jedne z bardziej "kulturalnych" komentarzy.

Screen z Instagram.comScreen z Instagram.com Instagram.com/aganajezykach Instagram.com/aganajezykach

Jednak wśród krytycznych głosów są też takie, które bronią pary i podchodzą do nich z życzliwością:

Chciałabyś być taką mamą i mieć takiego syna. Hejters gonna hate :) Przystojny facet i piękna kobieta, to powinno być nielegalne.
Ja nie rozumiem, co kogo to wszystko obchodzi. Jesteście szczęśliwi i cudownie, o to chodzi, a niektórzy hejtują chyba z zazdrości. Strasznie to dziecinne. A Wam życzę szczęścia i i mnóstwo miłości, bez względu na to, co inni mówią.

Screen z Instagram.comScreen z Instagram.com Instagram.com/aganajezykach Instagram.com/aganajezykach

Już niedługo Agnieszka Szulim wróci na antenę TVN ze swoim programem "Na językach", w którym komentuje życie celebrytów. Zobaczcie, jak wyglądała na prezentacji jesiennej ramówki stacji.

Zobacz wideo

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: