Eva Mendes bardzo rzadko pojawia się publicznie od czasu porodu. A szkoda! Wygląda FENOMENALNIE

Eva Mendes i jej partner, Ryan Gosling, we wrześniu zeszłego roku zostali po raz pierwszy rodzicami. Od tego czasu minęło już sporo miesięcy, ale aktorka wyjątkowo stroni od publicznych wyjść. Żałujemy, bo wygląda kwitnąco!

Eva Mendes ma gust, klasę oraz nietuzinkową urodę. Chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Gdziekolwiek się nie pojawi, zawsze wzbudza uzasadniony zachwyt. 41-letnia aktorka nie tylko imponuje formą po ciąży, ale nawet w zwykły dzień potrafi zadać szyku ubierając się w "normalną" na pierwszy rzut oka, sukienkę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Paparazzi sfotografowali amerykańską gwiazdę, gdy wychodziła z salonu fryzjerskiego. Sukienka z pozoru wydała się zwyczajna, ale na Evie wyglądała zjawiskowo. Zwiewna kreacja w drobne kwiaty wdzięcznie układała się na jej sylwetce odsłaniając sporą część dekoltu. I choć gwiazda nie założyła obcasów, to nawet płaskie klapki nie zepsuły dobrego efektu.

Nawet w tak zwyczajnej sukience jak ta w kwiatki, Eva Mendes wygląda imponująco. Mogłoby się wydawać, że styl vintage nie pasuje do jej urody, ale ona zaryzykowała i wygląda świetnie! - zachwyca się brytyjski "Daily Mail".

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.