Tak Wodzianka wyglądała na imprezie Playboya w 2013 roku. A 2 lata później? Jest nie do poznania!

Pamiętacie jeszcze, jak niedawno nosiła się Dominika Zasiewska vel. Wodzianka? Wyzywające kreacje, agresywne stylizacje - nie było najlepiej. A teraz? Co za zmiana!

Gdyby ktoś w 2013 roku powiedział, że Dominika Zasiewska alias Wodzianka w ciągu dwóch lat rozpocznie stały związek, urodzi dziecko i na Samochód roku "Playboya" włoży elegancką suknię bez żadnej dziwnej dziury czy prześwitu, nie uwierzylibyśmy. A jednak! Jak długą drogę przeszła pokazują najnowsze zdjęcia z tegorocznej imprezy największego magazynu dla panów.

<< NAJNOWSZE ZDJĘCIA WODZIANKI >>

W tym roku Wodzianka pojawiła się na imprezie Samochód roku "Playboya" w długiej wyrafinowanej sukni. Pasek i marszczenia świetnie podkreśliły krągłości, a dekolt odsłonił tyle, ile pozwala granica dobrego smaku.

We wrześniu 2014 Dominika Zasiewska urodziła syna - Gustawa. Celebrytka zmieniła nie tylko swoje życie, lecz także i wygląd. Już w styczniu tego roku internauci zauważyli, że Wodzianka wygląda inaczej. Najnowsze zdjęcia pokazują, że to był dopiero początek. My już nie możemy się doczekać, czym zaskoczy nas kolejnym razem. Może znów wróci do jaśniejszych włosów? To mała zmiana, a robi wielką różnicę. Tylko spójrzcie na Dorotę Gardias.

Kapif

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na gali:

Zobacz wideo
Zobacz wideo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: