Magda Gessler pokazała zdjęcia dzieci. Wiecie, jak wygląda Lara. Ale jest tu też Tadeusz!

Niedawno z okazji Dnia Dziecka gwiazdy zamieszczały na swoich profilach zdjęciach ze swojego dzieciństwa. Restauratorka do czasów swojego dzieciństwa się co prawda nie cofnęła, ale zrobiła coś innego.

Magda Gessler na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcia sprzed lat swoich dzieci - Lary i Tadeusza.

Moje dzieci.... :) Dziś już dorosłe.... A przecież nie tak dawno było tak, jak na tych zdjęciach :)) Dzień dziecka dla wszystkich! - napisała .

Wpis Magdy GesslerWpis Magdy Gessler Facebook.com/ Magda Gessler Facebook.com/ Magda Gessler

O ile Lara Gessler często pojawia się ostatnio na salonach, o tyle syna restauratorki widuje się rzadko. To właśnie pod jego zdjęciem powstało najwięcej komentarzy. Fani zauważyli podobieństwo do słynnej mamy.

Komentarze na profilu Magdy GesslerKomentarze na profilu Magdy Gessler Facebook.com/ Magda Gessler Facebook.com/ Magda Gessler

Co ciekawe, pod zdjęciami padło też pytanie o wiek Magdy Gessler, a ona zabrała głos.

Komentarze na profilu Magdy GesslerKomentarze na profilu Magdy Gessler Facebook.com/ Magda Gessler Facebook.com/ Magda Gessler

Przypomnijmy, że 32-letni Tadeusz Muller jest synem Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa z korespondentem tygodnika "Der Spiegel" Volkhartem Müllerem. Dziś jest Food Concept Managerem w AiOLI Cantine Bar Café Deli.

Moja praca polega na doradzaniu restauracjom. Dodatkowo jestem także kucharzem, szkoleniowcem, fotografem i stylistą jedzenia - "wystylizowałem" dwadzieścia książek kucharskich. Natomiast praca w restauracjach opiera się na rozwiązywaniu wielu nurtujących kwestii i zrealizowaniu celu, który zakładają sobie właściciele. Łączę różne dziedziny. Od estetyki, po ekonomię, ponieważ staram się sprawić, by kuchnia pracowała wydajniej i przynosiła większe zyski - mówił w Natemat.pl.

26-letnia Lara Gessler zaś to córka restauratorki z drugiego małżeństwa z Piotrem Gesslerem. Jest dziś współwłaścicielką lokali U Fukiera i Słodki Słony, a także układa i konsultuje menu dla innych restauracji. W 2012 przez rok mieszkała w Londynie, gdzie uczyła się gotowania u najlepszych szefów kuchni.

Sława mamy nie przytłaczała mnie tak, jak fakt bycia córką właścicielki. To o wiele trudniejsze niż bycie córką osoby rozpoznawalnej. Dlatego chciałam robić wszystko, by w zespole być jak najbliżej normalności - mówiła w rozmowie z Weekend.gazeta.pl.

Vic

Więcej o: