Kuba Wojewódzki kpi z Weroniki Rosati. "Ją zobaczyć można było tylko w montażowni"

Weronika Rosati już od kilku lat mieszka w Nowym Jorku i doskonali swój warsztat aktorski w prestiżowej szkole Lee Strasberga. Wystąpiła już w kilku hollywoodzkich produkcjach u boku m.in. Morgana Freemana i Roberta de Niro. Jednak Kuba Wojewódzki śmieje się z jej kariery.

Ostatnio głośno było o nowym serialu w reżyserii Agnieszki Holland. W "Dziecku Rosemary" Rosati miała wcielić się w rolę Ginger. Niestety sceny z jej udziałem zostały wycięte. Choć Weronika ma już na swoim koncie udziały w hollywoodzkich produkcjach u boku największych gwiazd ("Last Vegas", "Battle of the Year" ), to niestety tym razem się nie udało.

Karierę filmową polskiej aktorki postanowił satyrycznie skomentować Kuba Wojewódzki . Na łamach "Polityki", w swojej stałej rubryce "Mea pulpa" dziennikarz napisał:

Na kanale "Lifetime" oglądać możemy nowy serial Agnieszki Holland zatytułowany swojsko "Dziecko Rosemary". Czteroodcinkowa produkcja powstała na podstawie powieści Iry Levina o tym tytule. W rolach drugoplanowych zagrali Weronika Rosati i Wojciech Pszoniak. Ją zobaczyć można było tylko w montażowni, a jego na ekranie.

Trzymamy kciuki za kolejne filmy z udziałem Rosati.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.