• Link został skopiowany

Za mało blond? Kim znów rozjaśniła włosy. Trudno jednak patrzeć na głowę, kiedy jej pupę opinają lateksowe legginsy

Nowy kolor włosów szybko się jej, (a może Kanye?) znudził. Kim, niewiele myśląc, znów udała się do fryzjera. Zobaczcie w CZYM.

Była już lateksowa sukienka , teraz przyszedł czas na spodnie z ukochanego materiału celebrytki. A ponieważ Kardashian i West lubią zamieniać kolejne tygodnie mody w swój prywatny cyrk, Kim znów postanowiła zaszaleć. Po debiucie blond fryzury i siatkowych ubraniach Kardashian poszła o krok dalej.

Teraz jej włosy są jeszcze jaśniejsze - Kim wybrała platynowy, niemal biały odcień. A jej strój? Futro przypomina wielkiego ptaka, a srebrne legginsy... Nie wiemy, co przypominają. Obawiamy się, że nic dobrego.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Źródła podały portalowi MailOnline, że gwiazda spędziła w salonie fryzjerskim całe 3 godziny - czytamy na stronie Daily Mail. - Tyle zajęła jej kolejna metamorfoza.

Co będzie dalej? Tego nie wie nikt. Jednak wiele wskazuje na to, że Kim i Kanye mogą mieć na przyciąganie naszej uwagi specjalny plan. Sama Kardashian przyznała, że o blondzie myślała od dawna - jej inspiracją miała być Madonna.

W swoim folderze z inspirującymi mnie lookami zawsze miałam zdjęcia Madonny z platynowymi włosami - wyznała celebrytka magazynowi People. - Pomyślałam: Kiedy będzie lepsza pora niż Paryski Tydzień Mody? To była decyzja last minute.

Czekamy na kolejne.

Zobacz wideo

jus

Reklama

Buffalo Sandały na obcasie nude

Saint Tropez Kamizelka ivory

Supertrash Legginsy black

Więcej o: