Kryzys? To wyjście Evy Mendes i Ryana Goslinga mogłoby zamknąć usta sceptykom. Zastanawia tylko jedna rzecz

W końcu ci sławni rodzice "mają wychodne". Ryan Gosling i Eva Mendes po raz pierwszy od dawna wybrali się na randkę. Para jednak wychodziła z Saban Theatre osobno.

Córka Evy Mendes i Ryana Goslinga przyszła na świat we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu oboje całkowicie oddali się wychowaniu pociechy. W mediach pojawiali się praktycznie je dynie w kontekście macierzyństwa lub ojcostwa . Poza ostatnimi tygodniami, kiedy to mówiło się o poważnym kryzysie w ich związku. Te zdjęcia mają jednak duży potencjał, aby zamknąć usta wszelkim sceptykom.

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA PARY >>

Nie można poddać związku większej rewolucji niż rozszerzeniu go do wersji "+1". Wiele par przechodzi wówczas kryzys. Mówiło się, że pojawienie się dziecka nadszarpnęło także relacje Mendes i Goslinga . I to poważnie.

To coś więcej, niż tylko zwykłe zmęczenie opieką nad dzieckiem. Oni prawie ze sobą nie rozmawiają. Eva odepchnęła go od siebie. Gdy prosił, by przyleciała do niego z Esmeraldą, zdecydowanie odmówiła. I teraz, zamiast widywać je każdego wieczoru, musi latać przez cały kontynent, by być z córką - donosił źródło tabloidu "OK".

Eva Mendes i Ryan GoslingEva Mendes i Ryan Gosling OK OK

Tymczasem teraz para wybrała się razem na występ komika Dona Ricklesa. Wygląda na to, że ten wieczór należał do udanych, donosi People.com.

Wyglądali na bardzo szczęśliwych i zrelaksowanych, gdy razem spędzali czas - mówi źródło portalu.

Jedyną rzeczą, która może zastanawiać, to fakt, że z Saban Theatre wychodzili oddzielnie. OK, nigdy nie należeli do par, które fotografują się razem na ściance i opowiadają o prywatnym życiu. Ale skoro mają już dziecko i, sądząc po doniesieniach People.com, ich związek jest solidny i trwały, to czy chociaż mogliby przestać unikać jak ognia wspólnych zdjęć? Nawet tak skryte pary jak chociażby Mila Kunis i Ashton Kutcher odpuszczają w takich sytuacjach.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.