Każdy chce zobaczyć jej ciążowy brzuch! Paparazzi przyłapali w końcu Mendes, a ona... Zakrywała krągłości dosłownie WSZYSTKIM, czym się da

Od kiedy pojawiły się informacje o jej ciąży, Mendes unikała paparazzi jak ognia. Aktorka za wszelką cenę chciała uniknąć zdjęć, na których widać byłoby jej ciążowy brzuch. I mimo że w sieci pojawiły się jej nowe fotki (sprzed dosłownie kilku dni) to nie widać na nich zbyt wiele. Dlaczego?

Eva Mendes i Ryan Gosling uchodzą za jedną z najseksowniejszych par świata. W zeszłym tygodniu wyszło na jaw, że spodziewają się pierwszego dziecka. Każdy chciał przekonać się o tym na własne oczy. Próżno jednak było szukać zdjęć zaokrąglonego brzucha Mendes - od marca unikała imprez i salonów. Nigdzie nie mogli jej znaleźć również paparazzi. Aż do teraz! Przyłapali bowiem Mendes 9 lipca w Los Angeles. Aktorka z całych sił starała ukryć się powiększony brzuch wszystkim, co tylko miała pod ręką. I bez wątpienia jej się to udało.

<< TAK MENDES UKRYWAŁA CIĄŻOWE KRĄGŁOŚCI PRZED PAPARAZZI >>

Przyszli rodzice swoją swoją prywatność i rzadko opowiadają o swoim życiu. Nie braknie jednak życzliwych przyjaciół, którzy chętnie opowiadają w mediach o szczegółach z życia pary.

Dosłownie nie mogliby być bardziej podekscytowani - zdradza lakonicznie znajomy pary w rozmowie z "People". A jak ze zdrowiem przyszłej mamy? - Czuje się świetnie! - dodaje informator portalu.

40-letnia Eva Mendes i 34-letni Ryan Gosling spotykają się od 2011 roku. Para poznała się na planie filmu "Drugie oblicze" i od tego czasu są nierozłączni.

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.