Media od lat zastanawiają się: czy Victoria w ogóle się uśmiecha? Beckham to skomentowała. O taką reakcję jej nie podejrzewaliśmy

Victoria Beckham wyjaśnia jedną z największych zagadek ludzkości. Co ciekawe, robi to w materiale wideo, w którym sprawia wrażenie najsympatyczniejszej dziewczyny na świecie.

Była gwiazda zespołu Spice Girls od kilku lat umacnia swoją pozycję na rynku mody. Z kamerą w londyńskim sklepie z jej autorską kolekcją odwiedziły projektantkę kamery i wysłannik strony internetowej amerykańskiego "Vogue'a". Beckham wzięła udział w cyklu portalu "73 pytania". Wśród nich padło to jedno najważniejsze: dlaczego Victoria nigdy się nie uśmiecha (które zresztą projektantka sama "wywołała z lasu", wskazując na nie jako na to, które irytuje ją najbardziej).

Uśmiecham się do środka! - zażartowała projektantka. - Czuję, że mam zobowiązania wobec świata mody - dodała.

Victoria BeckhamVictoria Beckham Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

Taki dystans lubimy najbardziej. Naprawdę miło widzieć, że podeszła do tego z takim humorem. Zresztą dobry nastrój projektantki przez cały ten nietypowy wywiad nie opuszczał. Beckham wyznała, że jej ukrytym talentem jest żonglerka, a ulubionym przyprawą "posh". (Przyprawa po angielsku to "spice", Beckham nawiązała do swojego pseudonimu z czasów występów w girlsbandzie). Poważniej robi się, kiedy mówi o rodzinie. Wieczór w domu z mężem opisuje jako idealną randkę, a na pytanie o to, czego nauczyły ją dzieci odpowiada: bezwarunkowej miłości. Z takiej strony projektantki nie znacie.

 

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.