Siwiec zrobiła "odlew twarzy". Jej siostra tłumaczy: Żartowała, to tylko... I wtedy sprawa staje się jeszcze ciekawsza

Natalia Siwiec robiła odlew twarzy dla... żartu.

Siwiec zaskoczyła swoich fanów pokazując im zdjęcie, na którym robi sobie odlew twarzy. też nie wiecie o co chodzi? Sprawdziliśmy i dowiedzieliśmy się bardzo ciekawych rzeczy.

Natalia Siwiec uwielbia chwalić się w sieci luksusowymi rozrywkami. Imprezy na Ibizie, kolacje w wykwintnych restauracjach, zakupy w ekskluzywnych butikach. Kilka dni temu pokazała jednak na swoim Instagramie zdjęcie, którym wprawiła wszystkich w konsternację.

Robimy odlew twarzy w #malwinasiwieccentrumurody #siostra #najlepsza #relax #beauty

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Instagram.com/nataliasiwiec_iamreal Instagram.com/nataliasiwiec_iamreal

Młodsza siostra Siwiec, Malwina, także wkracza na salony, a właściwie salon - urody. Zdolna wizażystka postanowiła rozkręcić własny biznes. Nie ma wątpliwości, że najbardziej z tego faktu, cieszy jej najwierniejsza klientka - Natalia Siwiec. Spytaliśmy więc u źródła, w jakim celu robiony był ten zabieg:

To nie był odlew twarzy! Tak tylko napisała -  dla żartu. To była zwykła maseczka upiększająca z alg w celu regeneracyjnym skóry - powiedziała nam Malwina Siwiec.

Do tej pory młodsza siostra Siwiec tworzyła bloga o urodzie i makijażu. Teraz prowadzi własny salon. Miss Euro od dawna korzysta z zabiegów siostry. Sama ją z resztą namówiła, aby spróbowała sił jako wizażystka. Nic dziwnego, że bardzo się cieszy z jej sukcesu. Napisała na swoim Instagramie:

Tak! Jestem dumna z siostry! Wiem,  że będziesz mnie chciała za to udusić.... #malwinasiwieccentrumurody #walbrzych #najlepsza.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Instagram.com/Instagram.com/nataliasiwiec_iamreal Instagram.com/Instagram.com/nataliasiwiec_iamreal

Salon urody znajduje się w rodzinnym mieście obu sióstr Siwiec w Wałbrzychu. Właścicielka ma już sporo wyróżnień na swoim koncie, m.in. 1. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Wizażu w 2012 roku. Wszystko wskazuje na to, że Natalia Siwiec nie pozwoli, aby o zdolnej wizażystce było cicho!

Malwina SiwiecMalwina Siwiec Facebook.com/Malwina Siwiec make-up Facebook.com/Malwina Siwiec make-up

Marta

Więcej o: