Brytyjska "Perfekcyjna pani domu": Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. My też. Ale jej najnowsze zdjęcie nas przeraziły

"Zwyczajny uśmiech gimnastykuje mięśnie twarzy".

"Zwyczajny uśmiech gimnastykuje mięśnie twarzy, ale pamiętaj, żeby nie mrużyć oczu" - zdradzała sekrety urody Anthea Turner, brytyjska perfekcyjna pani domu.

My mamy Małgorzatę Rozenek, Brytyjczycy Antheę Turner. W latach 2006-2007 prowadziła tamtejszą edycję programu "Perfekcyjna pani domu". Wcześniej brała udział między innymi w show muzycznym, w "Big Brother dla celebrytów" i "Hell's Kitchen". W 2012 roku gościła w Polsce.

<< TAK ZMIENIAŁA SIĘ BRYTYJSKA PPD >>

Kariera Anthei Turner na wizji trwa od prawie 20 lat. Miewała wzloty i upadki, ale jedna rzecz wydaje się być niezmienna: jej włosy. Na zdjęciach sprzed lat i na tych najnowszych wciąż ma tę samą fryzurę.

Obcinam włosy w taki sposób, bo są bardzo gęste. Jeśli nie ma warstw, robi się z nich niezła szopa. Naturalnie są bardzo mocno kręcone, więc je prostuję. Gdybym je tylko umyła i nic z nimi nie zrobiła, miałabym na głowie to, co moja rodzina nazywa "wakacyjną fryzurą": afro. To szaleństwo! - tłumaczyła w wywiadzie dla Perfekcyjna.tvn.pl.

Reszta? Kiedy porównamy zdjęcia współczesne i te sprzed 14 lat zobaczymy, że brytyjskiej celebrytce mocno zmieniły się rysy twarzy. Medycyna estetyczna? Możliwe, ponieważ ta nie jest jej obca. Turner bez ogródek przyznała się do operacji piersi.

Nie mam nic przeciwko operacjom i poprawianiu natury - mówiła w jednym z wywiadów dla Dailymail.co.uk.

Dbanie o urodę nie zawsze zmusza ją do aż tak radykalnych decyzji.

Zwyczajny uśmiech gimnastykuje mięśnie twarzy, ale pamiętaj, żeby nie mrużyć oczu. Po prostu uśmiechaj się i poruszaj policzkami - zaleca i sama stosuje.

Poza tym biega, spaceruje z psem, pije mniej alkoholu niż wcześniej i ogranicza spożycie węglowodanów. Mimo to najnowsze zdjęcia celebrytki nas przeraziły. Opuchnięte policzki to drastyczna i niekorzystna zmiana i to raczej nie spowodowana uprawianiem sportów.

alex

Więcej o: