Takich zdjęć nie zobaczycie na jej blogu. Kasia Tusk z narzeczonym na plaży w Sopocie. Nie wyglądali na zadowolonych z obecności paparazzo

Córka Donalda Tuska relaksowała się na plaży.

Córka (wkrótce już byłego) premiera spotyka się ze swoim narzeczonym od sześciu lat. Niedawno para wybrała się na spacer po sopockiej plaży, gdzie przyłapali ich paparazzi.

Na ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego czeka cała Polska. Córce Donalda Tuska nie spieszy się jednak do zmiany stanu cywilnego. Konsekwentnie dementuje doniesienia tabloidów o kolejnych wyznaczonych datach rzekomego ślubu i na Instagramie wyśmiewa plotki. Kilka dni temu Kasia Tusk i jej narzeczony postanowili wykorzystać ostatnie chwile tegorocznego lata i wybrali się na sopocką plażę. Spędzili tam trochę czasu, ale, jak widać, ich relaks lekko zakłóciła obecność paparazzich. Para nie wyglądała na zadowoloną z takiego towarzystwa.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLAŻY >>

Kasia Tusk miała na sobie czerwone rurki, markowe, białe trampki za kostkę i puchową, granatową kurtkę. Stylizację uzupełniła drogą, granatową torebką od Michaela Korsa, za którą trzeba zapłacić ponad 1000 zł.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

al

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.