Zapraszano ją już do pierwszej edycji "TzG", ale zatańczy dopiero teraz. "Umowa podpisana"

Kto dołączy do uczestników "TzG"?

Trwa giełda nazwisk uczestników drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Kolejną gwiazdą, która powalczy o kryształową kulę, ma być Honey.

Gdy tylko zakończyła się pierwsza seria " TzG " w Polsacie, od razu spekulowano, kto zatańczy w kolejnej. Im bliżej jesiennej ramówki, tym częściej padają nowe nazwiska. Portal Afterparty.pl podaje teraz, że jedną z uczestniczek będzie Honey .

Z Honey umowa została podpisana jako z jedną z ostatnich uczestniczek.(..) Jej płyta pokryła się złotem (...) . Poza tym ma najpopularniejsze profile w serwisach społecznościowych wśród rodzimych blogerek - zdradz a osoba z produkcji programu w rozmowie z portalem.

Cezary Piwowarski

Udział Honoraty Skarbek w show może być o tyle zaskoczeniem, że w poprzedniej edycji jej nie zobaczyliśmy, mimo że propozycja ponoć padła.

Honorata była brana pod uwagę przy tworzeniu składu do poprzedniej edycji, ale nie udało się sfinalizować wszystkiego poprawnie - mówi źródło Afterparty.pl.

Oprócz młodej piosenkarki w show mają wystąpić także: Misiek Koterski, Agnieszka Sienkiewicz, Jasiek Mela, Marcelina Zawadzka, Joanna Orleańska, Anita Sokołowska, Rafał Maślak, Marcin Miller i Mateusz Banasiuk.

 

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.