"Fakt" poinformował o jej rozstaniu z Porterem. Lipnicka: Jak to wytłumaczyć dziecku?

Ostra reakcja na plotki.

Anita Lipnicka ostro zareagowała na fałszywe informacje, które dziś rano podał "Fakt". Tabloid ogłosił, że gwiazda rozstała się z Johnem Porterem.

Wiadomość o ich rozstaniu zszokowała chyba wszystkich fanów pary. "Fakt" poinformował w środę rano, że po 11 latach związku, Anita Lipnicka i John Porter postanowili się rozstać . Okazuje się jednak, że sami zainteresowani nic na ten temat nie wiedzą. Piosenkarka wyjaśniła sprawę na swoim Facebooku.

Dziś dowiedzieliśmy się z Johnem z internetu, że nie jesteśmy już razem. Jaka szkoda.... Akurat wykupiliśmy sobie fajne wakacje i nie wiemy co robić - jechać, nie jechać? Cholera jasna. Tak głupio planować cokolwiek, gdy człowiek nie wie na czym stoi. I jak to wszystko dziecku wytłumaczyć? Że mama z tatą śpią w jednym łóżku, a tu prasa donosi, że się rozstali. Może twórcy radosnego newsa coś podpowiedzą, jak w tej sytuacji się zachować? W końcu znają odpowiedź na każde pytanie. Pewnie taśmy z nagraniami też mają. Chętnie byśmy posłuchali, co u nas słychać. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń. Ależ to życie jest porywające!!! - napisała na swoim fanpage'u.

Całe szczęście, że plotki okazały się nieprawdziwe.

Anita Lipnicka i John PorterAnita Lipnicka i John Porter Kapif Kapif

Wpis Anity LipnickiejWpis Anity Lipnickiej Screen z Facebook.com/AnitaLipnicka Screen z Facebook.com/AnitaLipnicka

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.