Lupita Nyong'o przyłapana na plaży przez paparazzo. Jej reakcja? Chyba nawet on się tego nie spodziewał

Aktorka ma duże poczucie humoru.

Do niedawna nikt o niej nie słyszał, a jej nazwisko każdemu "łamało" język. Dziś jest jedną z największych gwiazd Hollywood, zgarnęła Oscara za swoją pierwszą dużą rolę, a jej każdy krok śledzą paparazzi. Ona natomiast do całego tego zamieszania podchodzi z ogromnym dystansem. I właśnie kolejny raz to udowodniła.

Lupita Nyong'o powoli przyzwyczaja się do podążających za nią nieustannie tłumów paparazzi. Wcześniej jednak fotografowie nie "towarzyszyli" jej w trakcie wakacji. Dziś doczekała się pierwszych zdjęć z ukrycia zrobionych na plaży, gdzie odpoczywała z przyjaciółmi. Aktorka mogłaby się wściec, wykłócać z fotografami lub próbować ich pozwać za naruszenie sfery prywatnej. Tak w końcu postępują "rasowe" gwiazdy. Lupita jednak podeszła do całej sytuacji z przymrużeniem oka. Jej reakcją był zabawny kolaż opublikowany na Instagramie.

Lupita Nyong'oLupita Nyong'o Instagram.com/lupitanyongo Instagram.com/lupitanyongo

To nie pierwszy raz, gdy aktorka wykazała się dużym dystansem i poczuciem humoru. Pamiętacie, jak zareagowała, gdy uznano ją za najpiękniejszą kobietę świata ? Naprawdę, tej dziewczyny trudno nie lubić!

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.