Amerykańskie media widziałyby Lupitę z Jaredem Leto, a ona ma już chłopaka! Kim jest?

Nie mówiła nic o swoim życiu prywatnym, zagraniczne media plotkarskie prześcigały się więc w domysłach. Z kim może się umawiać piękna i zdolna Lupita Nyong'o? To w końcu niemożliwe, żeby była sama. I tutaj akurat mieli rację...
Lupita Nyong'o i Jared Leto Lupita Nyong'o i Jared Leto JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Lupita Nyong'o i Jared Leto

Z kim jej nie łączono! Amerykańskie media plotkarskie przez kilka tygodni huczały o tym, że Lupita Nyong'o spotyka się z Jaredem Leto. Podobno widziano ich na kilku pokazach na nowojorskim tygodniu mody. Po nich wspólnie imprezowali, a świadkowie opowiadali, że wyglądali na "bardzo sobie bliskich". Gdy zaprzeczyli, Lupitę niemalże natychmiast "wyswatano" z kolegą z planu nagrodzonego Oscarem "Zniewolonego", Michaelem Fassbenderem.

Praca nad tym filmem wytworzyła między nimi niesamowitą więź, która rozwijała się podczas promocji filmu - opowiadała osoba z ich otoczenia w rozmowie z "The Sun". - We wrześniu, w czasie Festiwalu Filmowego w Toronto, mieli krótki romans. Od tego czasu Michael robi wszystko, żeby pokazać Lupicie, że mu na niej zależy. Na rozdanie Oscarów przyprowadził mamę, zamiast umówić się z jakąś kobietą.

Ponieważ Lupita także pokazała się na oscarowej gali z bratem, a nie innym facetem, plotka wydawała się wszystkim bardzo wiarygodna. Ale nie zapominajmy, że łączono ją także i z Chiwetelem Ejioforem, który... ma dziewczynę. Wszystkie "romanse" aktorki okazały się jednak bzdurą. Tak naprawdę ma bowiem chłopaka.

Lupita Nyong'o i Michael FassbenderInstagram.com

Lupita Nyong'o i K'naan Lupita Nyong'o i K'naan MATTHEW SYMONS/COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Matthew Symons/Coleman-Rayner

Lupita Nyong'o i K'naan

Następnego ranka po niedzielnym rozdaniu Oscarów aktorka była gościem programu "Live! With Kelly and Michael". Jednak to nie jej występ wywołał w mediach sensację, ale to, co działo się tuż po nim. Fotoreporterzy przyłapali bowiem zdobywczynię tegorocznego Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej na przytulankach z pewnym wysokim mężczyzną. To właśnie z nim związana jest aktorka! Kim jest tajemniczy przystojniak?

Lupita Nyong'o i K'naanMATTHEW SYMONS/COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Matthew Symons/Coleman-Rayner

Lupita Nyong'o i K'naanMATTHEW SYMONS/COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Matthew Symons/Coleman-Rayner

K'naan K'naan AP/FOTOLINK/Vince Bucci/FR170144 AP/CAMU241

K'naan

Chłopak Lupity to K'naan, kanadyjsko-somalijski poeta i muzyk. Kanaan Warsame ma 36 lat i urodził się w Mogadiszu. Ojciec K'naana, Abdi, opuścił rodzinne strony i wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował jako taksówkarz. Rodzinie wysyłał pieniądze. Młody K'naan dostawał od niego w paczkach także płyty z muzyką takich artystów jak Nas i Rakim. To one zainspirowały go do nauki rapowania. Gdy sytuacja w owładniętej wojną Somalii znacznie się zaogniła, matka K'naana złożyła petycję do ambasady amerykańskiej o wizę. Otrzymali ją w ostatnim dniu istnienia tej placówki i polecieli ostatnim samolotem do Stanów Zjednoczonych. Tam przez chwilę zamieszkali na Bronxie, skąd przenieśli się wkrótce do Kanady. W Toronto K'naan zaczął uczyć się języka angielskiego oraz rapowania.

K'naanEAST NEWS/Axel Koester

Jako pierwszy jego talent dostrzegł somalijski piosenkarz Youssou N'Dour. Wspólnie wyruszyli w trasę koncertową, która dla młodego artysty stała się przepustką do świata muzyki. Dziś K'naan ma na swoim koncie występy i nagrania z takimi gwiazdami jak Nelly Furtado, Mos Def, The Roots, Adam Levine z Maroon 5, Bono czy Pharoahe Monch.

K'naan i BonoAFP/EAST NEWS/ROBYN BECK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.