Pikej wszystkich nabrał. Jednak nie kończy kariery: Mój klip, mimo waszej niechęci, stał się hitem

Zapewnia hejterów, że teledysk nie został nakręcony za pieniądze ze spadku.

Pikej nie zamierza rezygnować z kariery. Film, w którym powiedział, że znika z mediów, miał być tylko i wyłącznie żartem (zobacz:  Nie wytrzymał hejtu? Pikej: Kończę karierę i znikam z mediów ).

 

Pikej opublikował też oficjalną wersję "Hater's Generation" i pochwalił się kolejnym zawodowym sukcesem.

Witam, Mam dla was już oficjalną wersje teledysku Hateres Generation. Dziękuję Wam wszystkim, bez Was ten klip by nie powstał. Pomimo życzenia mi w Święta Bożego Narodzenia wszystkiego co najmniej sympatyczne, postanowiłem zrobić wam spóźnioną świąteczną niespodziankę i pozwolić Wam cyber hejci "wystąpić" u mnie w klipie, z resztą sponsorowanym przez Was samych. Tym razem moją zabawę nie pokryły kwoty ze spadku czy innych pudelkowych domysłów lecz właśnie Wy. Z racji tego, że chciałem, aby klip był taki jak rap wzorce nakazują - prawdziwy. W końcowej scenie wyjaśniam, o co dokładnie w tym wszystkim chodziło i również rozstrzygniemy konkurs na ,,super hejta''.

Kto z Was zasłużył na ten status i jako pierwszy wychwycił konkursowe motywy dostanie nierozpakowaną choinkę Państwa Qsawery, bomby niewypały oraz moją mikołajową czapkę. Dodatkowo nawet w tej wersji znajdzie się dla Was malutki konkursik, ale o tym wkrótce (specjalny prezent -niespodzianka).

Przy okazji chciałem omówić jeszcze jeden temat, a mianowicie to co robią portale plotkarskie. Jak wiecie filmy umieszczane przez nas powinny należeć do nas, jest to jeden z wielu sposobów zarobku na naszych video poprzez Youtube. Niestety plotkarskie, tanie portale, nie uznają tej zasady, ściągają, kradną i umieszczają w swoich odtwarzaczach pomimo maili z prośbą o usunięcie. Nawet potrafią narzucić na nie swoje logo.

Pewnie Drodzy hejci powiecie, że lepiej, żeby oni zarobili niż ja, ale pamiętajcie, że te portale piszą zarówno o mnie jak i o waszych ulubionych wokalistach, przez co okradają ich, nie dając im szans na rozwój.

To kolejny temat jaki chciałem wam przekazać, przygotowując ten multi klip. Na tę chwilę mam już jakieś pół miliona obejrzeń, w czasie kiedy czytaliście ten tekst liczba wzrosła o parę tysięcy . Dzięki Wam, hejci, mój multi klip składający się z paru części, mimo waszej niechęci stał się hitem. Ze szczerego serca bardzo wam dziękuje.

Na tą chwile mój klip, " zegnam was" jest najbardziej polecanym klipem youtube. Pomimo faktu, że dziś wrzucam nowości, tamten plik nadal pozostanie na swoim miejscu i będzie nabijał licznik super hita. Wkrótce również wyjdzie DVD z mp3 "Hater's generation" oraz wieloma wersjami video. Oznacza to, że właśnie wydałem również swoją pierwszą płytę, która jak ukazują statystyki jest również rozchwytywana. W Nowym Roku życzę wszystkiego dobrego, słuchajcie Hater's Generation na waszej imprezie sylwestrowej!

P.S. Przepraszam za lekką obsuwę klipu Full version, który miał wyjść 29 jednak licznik tak szybko bił...

Dziękuję Wam wszystkim, bez Was ten klip by nie powstał. Pomimo życzenia mi w Święta Bożego Narodzenia wszystkiego co najmniej sympatyczne, postanowiłem zrobić wam spóźnioną świąteczną niespodziankę i pozwolić Wam cyber hejci "wystąpić" u mnie w klipie, z resztą sponsorowanym przez Was samych. Tym razem moją zabawę nie pokryły kwoty ze spadku czy innych domysłów lecz właśnie Wy -  napisał na YouTube raper. - Na tę chwilę mam już jakieś pół miliona obejrzeń, w czasie kiedy czytaliście ten tekst liczba wzrosła o parę tysięcy . Dzięki Wam, hejci, mój multi klip składający się z paru części, mimo waszej niechęci stał się hitem. Ze szczerego serca bardzo wam dziękuje.

Cieszycie się, że Pikej nie kończy kariery?

PikejPikej Kapif Kapif

psz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.