Agent Tomek: Nadszedł czas i jestem przygotowany, żeby zostać ojcem

Ona wierzy w niego.

Wystarczyło, żeby zamyślony nad losem Polski agent Tomek rozbił luksusowe auto swojej dziewczyny, Katarzyny Sztylc , i niemal z dnia na dzień oboje stali się najbardziej gorącą parą w kraju. Romantycznej historii ciąg dalszy, ponieważ były tropiciel afer korupcyjnych, a obecnie poseł na Sejm, przygotowuje się do kolejnej ważnej misji.

W życiu każdego mężczyzny przychodzi czas, żeby zbudować dom, posadzić drzewo i począć dziecko. U mnie ten czas właśnie nadszedł i myślę, że jestem przygotowany do tego, aby być dobrym ojcem - powiedział agent Tomek portalowi Se.pl.

W to, że agent Tomek, który zamierza "począć dziecko", będzie dobrym ojcem, wierzy jego ukochana.

To jest nasze wielkie marzenie. Tomek jest odpowiedzialny, opiekuńczy i wiem, że doskonale poradzi sobie w roli ojca - powiedziała Katarzyna Sztylc w tym samym wywiadzie.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Sztylc zmaga się z trudną chorobą.

Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że pokonam nowotwór tarczycy. W styczniu jest zamykany etap mojego intensywnego leczenia - dodała.

Życzymy zdrowia.

Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek.Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek. East News East News

alex

Więcej o: