Jennifer Lawrence: Nazywanie kogoś grubym w telewizji powinno być nielegalne

Ma rację?

Jennifer Lawrence to kolejna gwiazda, która pojawiła się w specjalnym programie "Barbara Walters Presents: The 10 Most Fascinating People of 2013" (zobaczcie także: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem: Bałam się samotnośc i). W wywiadzie aktorka mówiła m.in. o obrazie ciała, opisywanym przez media.

Uważam, że nazywanie kogoś grubym w telewizji powinno być nielegalne. Rozumiem to i też to robię. Wszyscy to robimy. Sądzę, że media powinny wziąć odpowiedzialność za wpływ, jaki ma na młode pokolenie, za dziewczyny, które oglądają programy telewizyjne i uczą się, jak rozmawiać i być cool. Nagle zabawne staje się drwienie z dziewczyny, która ma brzydką sukienkę - stwierdziła Jennifer.
Skoro regulujemy papierosy i seks i wulgarne słownictwo ze względu na wpływ na młode pokolenie, dlaczego nie regulujemy rzeczy takich jak nazywanie ludzi grubymi? - dodała.
embed

Zgadzacie się z nią? Czy programy w których nazywanie ludzi grubymi i brzydkimi jest czymś normalnym ma wpływ na to, jak młodzież zachowuje się w prawdziwym życiu?

Program Barbary Walters zostanie wyemitowany dziś wieczorem na antenie stacji ABC.

Natalia

Więcej o: