Kate w królewskiej tiarze na przyjęciu. Zawsze zachwyca, ale już dawno nie była aż tak elegancka!

Ostatnio miała na sobie tiarę w dniu swojego ślubu.

Księżna Kate i książę William wzięli udział w balu organizowanym przez rodzinę królewską. Do Pałacu Buckingham przyjechali eleganckim bentleyem prowadzonym przez szofera. Fotografom nie udało się podejrzeć kreacji Kate, jednak zrobili jej zdjęcia, gdy samochód dopiero podjeżdżał pod bramę. Księżna miała na głowie piękną diamentową tiarę. Ostatni raz tiarę miała we włosach na ślubie - był to jednak inny diadem.

BullsPix

Fot. AP

Kate wyglądała pięknie. Kosmyki ciemnych włosów księżna odgarnęła do tyłu, dzięki czemu dokładnie widać było jej diamentowe kolczyki dopasowane do tiary. Niestety zdjęcia nie pokazują jej pięknej białej kreacji od Alexandera McQueena.

Zagraniczne media twierdzą, że piękna tiara należy do samej królowej. Pałac Kensington oświadczył jednak, że biżuteria jest własnością księżniczki Małgorzaty, młodszej siostry królowej Elżbiety II .

Tiara została wykonana z naszyjnika, który był prezentem ślubnym króla Jerzego VI Windsora dla jego nowo poślubionej żony. Jubilerzy Garrard "zdemontowali" go i stworzyli z niego diadem. Królowa Matka często nosiła go jako młoda dziewczyna. W późniejszych latach swojego życia podarowała go księżniczce Małgorzacie.

Księżna KateKsiężna Kate mat. prasowe mat. prasowe

Oficjalne wielkie bale królewskie wymagają odpowiedniego ubioru. Tiara jest dla pań obowiązkowa.

aga

Więcej o: