Księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci. Wygląda na bardzo ZMĘCZONĄ

Chyba powoli zaczynamy się przyzwyczajać do nowego wizerunku księżnej Kate. Kiedyś wesoła i roześmiana, dziś jest głównie poważna, zanurzona w refleksjach, nieobecna. Tak było również na londyńskich obchodach poniedziałkowego Dnia Pamięci.
Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Księżna Kate, która cztery miesiące temu została mamą, wygląda na przemęczoną. Wychowanie dziecka w połączeniu z obowiązkami księżnej dają jej w kość. Kate nigdy nie wyglądała na tak smutną. Być może to refleksja spowodowana obchodami Dnia Pamięci, ale nam wydaje się jednak, że nie tylko to zajmuje myśli młodej mamy.

Księżna KateAP

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Swego czasu mówiło się o tym, że cierpi na depresję porodową. Temat ucichł, ale Kate nadal nie sprawia wrażenia szczęśliwej żony i mamy. Macierzyństwo ją przerasta? Może ma po prostu za mało czasu dla siebie?

Księżna KateAP

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Poważna księżna Kate? To do niej naprawdę niepodobne i może sugerować, że księżna ciężko znosi ostatnie dni. Być może wcale nie chodzi też o macierzyństwo, ale o to, że prasa na całym świecie dała jej się we znaki.

Księżna KateAP

Księżna Kate Księżna Kate EastNews

Księżna Kate

Nawet kiedy księżna obdarzyła szczęśliwców uśmiechem, było widać zmęczenie na jej twarzy. Kiedyś uśmiech nie znikał z twarzy księżnej. Dziś robi to coraz rzadziej, a szkoda, bo jej uśmiech naprawdę rozbraja, a Kate wygląda wtedy najpiękniej. Oprócz księżnej na obchodach nie mogło również zabraknąć królowej Elżbiety, która wyglądała bardzo elegancko i dostojnie.

 

Królowa ElżbietaAP

Królowa ElżbietaAP

Księżna Kate Księżna Kate Reuters

Księżna Kate

Co mogło wywołać taki smutek na twarzy księżnej Kate? Kilka dni temu księżna pojawiła się na przygotowaniach do Dnia Pamięci, a oczy wszystkich skierowane były na jej zwykle perfekcyjną fryzurę. Tym razem Kate pokazała się w odrostach, a na jej głowie fotoreporterzy dostrzegli również pierwsze siwe włosy (Księżna Kate już ma SIWE WŁOSY! Niedawno skończyła 31 lat). Temat ten podchwyciły zagraniczne media. Myślicie, że młoda mama ma dużo nerwów?

Księżna KateReuters

Księżna KateReuters