I mamy kolejną gwiazdkę o grafomańskich zapędach! "Och życie, proszę oddaj mi tą odważną dziewczynę, a zabierz to, czym teraz jestem!"

Kolejny celebryta z zacięciem pisarskim.

Kolejna gwiazdka postanowiła pokazać nam, że ma artystyczną duszę i potrafi pisać, jej życie jest bardzo skomplikowane i tylko poetyckie metafory mogą je opisać.

HoneyHoney Fot. Rafa3 Malko / Agencja Wyborcza.pl Fot. Rafa3 Malko / Agencja Gazeta

Piosenkarka przeżywa chyba właśnie nieco spóźniony nastoletni okres burzy i naporu i zmaga się z otaczającym ją światem.

Rzeczywiście macie racje, że przestałam się uśmiechać. Wczoraj miałam tak cholernie ciężką noc, czułam jak wraz z kolejnymi wypłakanymi łzami ulewa się ze mnie znikoma resztka życia. To był koszmar. Nie potrafię nazwać tego co się ze mną dzieje, ale wiem, że to coś bardzo niedobrego, co przyprawia mnie o niewyobrażany lęk i dreszcze - pisze Honey na swoim blogu.

Kapif

Nieokreślony dyskomfort skłonił gwiazdę do dramatycznego apelu, który rozpoczęła apostrofą do życia.

Och życie, proszę oddaj mi tą odważną, pewną siebie, najszczęśliwszą na świecie dziewczynę, dla której nie było rzeczy niemożliwych, a zabierz to, czym teraz jestem!

Całość podsumowuje pesymistycznym stwierdzeniem.

Moje życie jest teraz tak cholernie skomplikowane.

Faktycznie żywot bogatej gwiazdki, która ma urodę, pieniądze i sporą gromadkę fanów, musi być wykańczający. Dziwne, że aż tak długo wytrzymała.

Muszę wiele rzeczy dźwigać zupełnie sama, niestety wiele razy okazały się one zbyt ciężkie do podniesienia. Nie mam pojęcia do czego doprowadzi stan mojej obecnej egzystencji, niemniej jednak chyba po coś wytatuowałam sobie słowa Emily Dickinson z wiersza, który uwielbiam.

Czyli po co zrobiła ten tatuaż? To jednak nieważne. Ważne, że Honey zna prawdy żywe i dobrotliwie dzieli się nimi z gawiedzią:

Tylko miłość, dobro, przyjaźń, życie w harmonii z samym sobą i innymi mogą nas w życiu do czegokolwiek doprowadzić.

https://www.facebook.com/honeyofficial

Tych życiowych mądrości Honorata nie przeczytała w internecie, lecz są one skutkiem jej skrajnie dobrej natury.

Może to głupie i naiwne, ale nie potrafię być złym człowiekiem. Ostatnio wybaczyłam wszystkim, którzy kiedykolwiek mnie bardzo dotkliwie zranili.

Chyba dorobiliśmy się kolejnej świętej...

Myślałam, że to da mi jakieś ukojenie dla mojej zabłąkanej duszy. Wciąż czekam aż ono przyjdzie. Tak bardzo chciałabym się pozbyć nienawiści, obłudy, frustracji z mojego życia, ale niestety wybierając to drogę, którą obecnie idę, jest to nieuniknione... a byłoby o wiele łatwiej.

Poruszający tekst ubarwiony jest także odpowiednimi zdjęciami. Honey pozuje więc z dziwnym wyrazem twarzy i w ramach podkreślenia, jak bardzo ma skomplikowane życie, opublikowała także zdjęcia swoich nowych butów i ubrań.

HoneyHoney screen z http://www.honorata-skarbek.com/ screen z http://www.honorata-skarbek.com/

Rozumiemy Cię Honey , codzienna wizja wybrania z przepastnej szafy odpowiednich markowych ciuchów, może faktycznie "przyprawiać o niewyobrażany lęk i dreszcze".

HoneyHoney screen z http://www.honorata-skarbek.com/ screen z http://www.honorata-skarbek.com/

Dobrze, że wiemy chociaż, w jakim sklepie kupiła każdy element garderoby, jest nam teraz o wiele łatwiej.

zuz

https://www.plotek.pl/plotek/0,78882,398208420.html?tag=honey

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.